Plasmat Basım Kartela Tan.San.Tic.Ltd.Şti

"Sevkiyat Elemanı Ve Vasıfsız Eleman Aranmaktadır." ilanına ait detaylar

Sevkiyat Elemanı Ve Vasıfsız Eleman Aranmaktadır. Tam Gün

Son 1 gün İstanbul (Avr) 271 görüntüleme Bay  İlan No : 18555

İş Detayları

ESENLER'DEKİ Matbaa firmamıza askerliğini yapmış, Sevkiyat sorumlusu ve Vasıfsız elemanlar alınacaktır. 

Şirket tanımı

Yeni teknolojiler sayesinde, her gecen gün rekabetin hızla arttığı, dünya genelinde üretimin ve satışın zorlaştığı bir dönem de yaşıyoruz. Ancak markalaşma başarıyı arttırma ve sürdürmede etkin rol oynar.

1997 yılında kurulan firmamız üretim pazarlama ve satış alanlarındaki daralmalara rağmen başarılı ve kalıcı adımlarla yoluna devam etmektedir. Firma ünvanımız: Plasmat Basım Kartela Tanıtım Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Müşterilerimizin kartela, pvc plastik ambalaj, promosyon vb. ihtiyaçlarını kendi isteklerine göre şekillendirip kurumsal kimlik oluşumunu ve korunmasını sağladık.

Teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, kaliteyi en üst düzeyde tutarak yaptığımız ürünler ile müşterilerimizin birinci derecede tercih edilen firması olduk. Uzun süreç alan ambalaj ve kartela montaj işlerinde müşteri verilerini değerlendirip, kolay montaj ve zaman tasarrufu sağlayan ürünler geliştirdik. Firmamıza duyulan güven; dürüstlük, verimlilik, kalite, ekonomik fiyat, zaman, müşteriye ve işe saygı gibi bir çok değerin harmanlanmasının bir sonucudur.

Kısa soluklu ve kısa vadeli ticaret mantığından uzak; bugünü ve yarını aynı anda yorumlayarak, bütünleştiren çalışmalarımızla daha modern daha yenilikçi hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Daha iyi yarınları hep beraber kazanmak için bize gösterdiğiniz güvene ve verdiğiniz desteğe teşekkürlerimizi sunarız.

Copyright © 2018 isinibul.com