Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

Firma Detayları

Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:7 Sefaköy

İstanbul (Avr) / Küçükçekmece

0 (212) 592 66 66

Üretim ve pazarlamaya sürekli bir yatırım yaparak, daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimize ve ortaklarımıza sürekli olarak yenilikler sunmak için tasarım ve üretim teknolojisinde sektörde lider konuma geldik.

Yeni & daha iyi olan iştahımız bizi “SIGN'i yapmak” için operasyonlarımızı genişletti. Ayrıca, sektöre 2007 yılında tam teşekküllü çok renkli "serigrafi evi" yatırım yaparak, iç mekan üretim tesislerimizi 50.000 metrekareye kadar genişlettik.

Esas olarak, bugün, yüksek vasıflı profesyonel kadromuzla, Türkiye ve daha geniş bir bölgenin ötesinde, sektör, tasarım, prototip oluşturma, imalat ve lojistik dahil olmak üzere Ticari Pazarlama İletişimi gereksinimlerini kapsayan "tek durak" çözüm sağlayıcısı olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. .

  1996 yılında şirketlere ve işletmelere açık geniş formatlı baskı ihtiyacını karşılamak için yolculuğumuza başladık.
- Montaj Personeli - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza Montaj Personeli Alınacaktır. Aktif Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

- MONTAJ PERSONELİ - SEFAKÖY'DE BULUNAN FABRİKAMIZA MONTAJ PERSONELİ ALINACAKTIR.FİRMAMIZIN İÇ VE DIŞMONTAJLARINDA- ATÖLYEDE ÇALIŞACAKASKERLİĞİNİ TAMAMLAMIŞMESAİ - VARDİYALI ÇALIŞABİLECEKŞEHİR DIŞINA ÇIKMA SORUNU OLMAYANPERSONELLER ALINACAKTIR.

Acele Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Usta Veya Yetiştirilmek Üzere, Demirhane'ye Taşlamacı Veya Argon& Gazaltı Kaynakçısı Alınacaktır. Aktif Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

ACELE Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Usta veya Yetiştirilmek Üzere, Demirhane'ye Taşlamacı veya Argon& Gazaltı Kaynakçısı Alınacaktır.

Acele Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Cnc Router İçin Operatör Veya Yetiştirilmek Üzere Eleman Ve Üretimde Çalışacak Deneylimli 45 Yaşını Geçmemiş Ahşap Ustası Alınacaktır. Aktif Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

ACELE Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; CNC Router İçin Operatör veya Yetiştirilmek Üzere Eleman ve Üretimde Çalışacak Deneylimli 45 Yaşını Geçmemiş Ahşap Ustası Alınacaktır. 

Acele Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Pleksi Ustası Aranmaktadır. Pleksi Stand Konusunda Deneyimli Usta Aranmaktadır. Pleksi Ve Metal Lazer Makinası Kullanabilecek Usta Veya Yetiştirilmek Üzere Operatör Alınacaktır. Aktif Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

ACELE Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Pleksi Ustası Aranmaktadır. Pleksi Stand Konusunda Deneyimli Usta Aranmaktadır. Pleksi ve Metal Lazer Makinası Kullanabilecek Usta veya Yetiştirilmek Üzere Operatör Alınacaktır. 

 • Yetkili Kişi : Belirtilmemiş
 • Adres: FEVZİ ÇAKMAK MAH. FEVZİ ÇAKMAK CAD. NO:7 SEFAKÖY
 • Telefon : 0 (212) 592 66 66
 • Faks : Belirtilmemiş
 • E-Posta : Belirtilmemiş
 • Web : www.gorsel.net
 • Yetkili Kişi : Uğur GÜLOĞLU
 • Adres: Ali Kuşçu Mah. Fatih Cad. Boyacıkapısı Sok. No:44/3
  Küçükçekmece / İstanbul (Avr)
 • Telefon : 2126316969
 • Faks : 2126313138
 • E-Posta : [email protected]
 • Web : http://www.turkuazreklam.com.tr/

Copyright © 2018 isinibul.com