Hakkımızda


isinibul.com ;

Diğerlerinden çok farklı !

40 Yıllık sektör tecrübesi ve alanında profesyonel seri ilan ajanslarının katılımlarıyla hazırlanan, tamamı günlük ve güncel ilanlardan oluşan, içeriğinde görüntülediğiniz her bir ilanın gerçek olduğundan emin olabileceğiniz iş ilanları portalıdır. Sayfalarımızda, her hangi bir yazılım aracılığıyla veya arama motoru vb. yollarla beslenerek, otomatik içerik toplamak suretiyle ilan yayınlanmaz.

Bu portaldaki ilanlar, Ulusal Gazetelerin yetkili Seri İlan Ajansları tarafından desteklenmekte, günlük olarak oluşturulmakta ve takip edilmektedir.

Bu sayede oluşturulan profesyonel ilan içerikleri, iş arayanların kolayca anlayabilmesi, işverene seri bir şekilde ulaşabilmesi için dizayn edilip hızlı ve kesin sonuca en kolay yoldan ulaşılmasını amaçlar.

Ayrıca sayfalarımızda yayınlanan eleman ilanlarının hemen hemen hepsi, ilan verenlerin tercihlerine göre Türkiye'nin önde gelen ulusal gazeteleri Sabah - Posta - Hürriyet ve Star Seri İlan sayfalarında yine güncel bir şekilde eş zamanlı olarak yayınlanır. Şüphesiz bu da, ilanların değerinin katlanarak artmasını sağlar.

İlan vermek ve bu eşsiz hizmetten faydalanmak isteyen işveren firmalarımız bizimle irtibata geçebilir, bu hizmetten en üst seviyede faydalanabilirler.


isinibul.com

Copyright © 2018 isinibul.com