Kullanım Şartları

Kullanım şartları alt bilgisi

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

isinibul.com bir Özel İstihdam Bürosu değildir. İlan veren ve iş arayanı en kısa yolla buluşturmayı amaç edinmiş ve iletişimleri esnasında aralarında herhangi bir bağ kurmamak üzere tasarlanmış olup, “Sarı Sayfalar” mantığında hareket ederek yalnızca ilan yayınlanmasını sağlayan bir kuruluştur. Bünyesinde bulunan yetkili ajansları da aynı şekilde faaliyet göstermekte olup, iş arayan ve işveren arasında doğabilecek anlaşmazlık durumunda her hangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gerek isinibul.com (site) üzerinden direkt olarak, gerek (varsa) tüm mobil platformlardaki uygulama/ mobil site vb. alanlardan, gerekse de sistemimiz dahilinde bulunan ajanslar tarafından her ne şekilde olursa olsun, üyelik formu doldurulmuş ve kayıt işlemleri tamamlanmış olan firmalar (ilan verenler) ve/ veya iş arayanlar (adaylar) tüm ilan verme koşullarını ve bu koşullardan doğabilecek her türlü bağlayıcılığı kendi rızalarıyla kabul etmiş sayılırlar.

Sözleşme şartlarını kabul etmek istemeyen ilan verenler, üyelik işlemi yapmamalıdır, üyeliği tamamlamak üzere mail adreslerine gelen doğrulama linkini kullanmamalıdır.

isinibul.com, ilan verenlerin ve adayların sisteme kaydı esnasında kullanılan ve daha sonra ilan veren veya aday tarafından değiştirilme isteğine açık olan iletişim bilgilerine (telefon/ e-posta vb.) promosyon, yeniliklerle ilgili bilgilendirmeler ve diğer amaçlar için ulaşma hakkı bulunmaktadır. Bu bilgiler her hangi bir kurum/ kuruluşlarla yine her hangi bir ticari amaç doğrultusunda kesinlikle paylaşılamaz. Bilgilere erişim ancak ve ancak T.C Mahkemelerince iletilen kararlar doğrultusunda, yalnızca mahkemelere cevaben bilgi amaçlı verilebilir. İlan verenler veya adaylar aksine bir bildirimde bulunmadıkları sürece sitenin kendilerine yönelik yukarıda belirtildiği gibi iletişimde bulunabileceğini kabul ve beyan etmiş sayılır.

İLAN VEREN VE İŞ ARAYAN ADAYLARA AİT YÜKÜMLÜLÜKLER

Aşağıdaki yükümlülüklerin ihlali durumunda isinibul.com ve bünyesindeki ajanslar, üçüncü kişiler de dahil olmak üzere, herhangi bir zarara uğradığında, bu zararı size rücu edebilir veya zararın karşılanması için hukuki işlem ve eylemlerde bulunabilir, gerektiğinde sizi bilgilendirmek şartıyla hesabınızı dondurabilir veya tamamen kapatabilir.

 • İlan verenler veya adayların site üzerinden oluşturulan tüm iletişim bilgileri doğru olmalıdır.
 • İstendiğinde bu bilgilerin doğrulanabilmesi gerekir.
 • Her hangi bir bilgi değişikliğinde, sistem üzerinden güncelleme yapmanız gerekmektedir. Güncellenmeyen her bilgi doğru kabul edilir.
 • İlanlara yapılan hiçbir başvuru farklı amaçlar için kullanamaz, 3. Şahıslar ve kurumlar ile paylaşılamaz.
 • Hesabınızın güvenliğini korumak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Şifrenizi paylaşmayınız.
 • Sistemsel sebepler dışında hesabınızda ilgili yapılan her türlü işlemde sorumluluk tarafınıza aittir.
 • Üçüncü kişilerin marka ve telif hakkı gibi fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek nitelikte içeriklere yer verilemez. Tespiti halinde hesabınız askıya alınır ve erişime kapatılır. Doğabilecek her türlü hukuki zarar da tarafınıza yansıtılır.
 • Site üzerinden oluşturulan bilgiler, yanıltıcı veya yanlış olamaz, herhangi bir üçüncü kişiyi kötüleyemez, küçük düşüremez, müstehcenlik içeremez.
 • Direkt veya dolaylı olarak siyasi içerikli mesaj / ilan vb. içerik oluşturulamaz.
 • İlan veren firma veya kurum bir istihdam bürosu ise, ya da yurt dışında istihdam edilecek personel ilanı veriyorsa,  ilgili firmadan kesinlikle İŞKUR'dan alınmış özel izin belgesinin örneği istenir. İŞKUR sayfalarından bu belgenin doğruluğu teyit edilmesi halinde ilan yayınlanır. Yayınlanan ilan metnine de bu izne ait bildirim mutlak suretle işlenir. Belgesi olmayan bu tarz kurum/ kuruluşların ilanları ve üyelikleri, hiç bir mazeret gösterilmeden iptal edilir. Asılsız evrak gönderen, yanıltıcı bilgiler ile siteyi zarara uğratabileceği düşünülen firmaların/ adayların üyelikleri iptal edilir ve doğabilecek her türlü zarar kendilerine rücu edilir.
 • isinibul.com sayfalarına eleman ilanları haricinde hiçbir ilan yayınlanamaz.
 • Adayların verdikleri ilanlardan ücret talep edilmez.
 • Adaylar ilan metinlerini tamamen kendi iradeleri ile oluşturduklarını kabul ve beyan ederler.
 • Adaylar özgeçmiş oluşturamaz, sisteme her hangi bir dosya kayıt edemez.
 • Adayların oluşturduğu ilan metinleri kontrolden geçirilir, uygun görülmeyen ilanlar kesinlikle yayınlanmaz.

 

isinibul.com

 

 

 

 

 

Copyright © 2018 isinibul.com