Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

Firma Detayları

Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

Sümer Mah. Prof.Dr.Turan Güneş Cad. The İstanbul Veliefendi G:1 No:57/P

İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

0 (212) 416 66 81

info@seckinkuafor.com

0 (533) 470 22 39

Uzun yıllardır Seçkin Kuaför olarak vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bu sektörde çeşitli tecrübeler edinmiş bulunmaktayız.

Uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alarak sağlamış olduğumuz hizmetlerdede tecrübelerimizi kullanarak müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Saçlarınıza gereken bakım ve onarım vakti geldi ise bu işlemin profesyonel bir kuaför tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar sayesinde saçlarınız eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olacaktır.

Eğer saçlarınız dökülüyor ise saçlara yapmış olduğumuz işlemler sayesinde saçlarınız daha güçlü ve daha şık gözükecektir. 

Bakırköy'deki Lüx Kuaför Salonumuzun Erkek Bölümüne: Kalfalar, Bayan Manikürcüler Ve Protez Saç Uzmanı, Bayan Bölümüne; Bayan Kompleci Alınacaktır. Aktif Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

BAKIRKÖY'DEKİ LÜX KUAFÖR SALONUMUZUN ERKEK BÖLÜMÜNE: KALFALAR, BAYAN MANİKÜRCÜLER VE PROTEZ SAÇ UZMANI, BAYAN BÖLÜMÜNE; BAYAN KOMPLECİ ALINACAKTIR.(MAAŞ+ SSK+ YEMEK+ PRİM)

- Halkla İlişkiler Uzmanı - Bakırköy The İstanbul'daki Lüx Kuaför Salonumuza; Müşteri Karşılama Bölümüne, Üniversite Mezunu Bayan Halkla İlişkiler Uzmanı Alınacaktır. Aktif Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

- HALKLA İLİŞKİLER UZMANI - BAKIRKÖY THE İSTANBUL'DAKİ LÜX KUAFÖR SALONUMUZA; MÜŞTERİ KARŞILAMA BÖLÜMÜNE, ÜNİVERSİTE MEZUNU BAYAN HALKLA İLİŞKİLER UZMANI ALINACAKTIR.

- Kalıcı Makyaj Uzmanı, Kirpik Ve Tırnak Uzmanları- Bakırköy The İstanbul'daki Lüx Kuaför Salonumuza; Kalıcı Makyaj Uzmanı, Kirpik Ve Tırnak Uzmanları Alınacaktır. ( Dolgun Maaş+ Ssk+ Yemek+ Prim ) Aktif Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

- KALICI MAKYAJ UZMANI, KİRPİK VE TIRNAK UZMANLARI- BAKIRKÖY THE İSTANBUL'DAKİ LÜX KUAFÖR SALONUMUZA; KALICI MAKYAJ UZMANI, KİRPİK VE TIRNAK UZMANLARI ALINACAKTIR. ( DOLGUN MAAŞ+ SSK+ YEMEK+ PRİM )

- Protez Saç Uzmanı - Bakırköydeki Lüx Kuaför Salonumuza; Protez Saç Uzmanı Alınacaktır. Aktif Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

- PROTEZ SAÇ UZMANI - BAKIRKÖYDEKİ LÜX KUAFÖR SALONUMUZA; PROTEZ SAÇ UZMANI ALINACAKTIR.

- Diplomalı Estetisyen - Bakırköydeki Lüx Salonumuza; Diplomalı Estetisyen Alınacaktır. Aktif Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

DİPLOMALI ESTETİSYEN - BAKIRKÖYDEKİ LÜX SALONUMUZA;DİPLOMALI ESTETİSYEN ALINACAKTIR.

 • Yetkili Kişi : Belirtilmemiş
 • Adres: SÜMER MAH. PROF.DR.TURAN GÜNEŞ CAD. THE İSTANBUL VELİEFENDİ G:1 NO:57/P
 • Telefon : 0 (212) 416 66 81
 • Faks : Belirtilmemiş
 • E-Posta : info@seckinkuafor.com
 • Web : http://www.seckinkuafor.com
 • Yetkili Kişi : Uğur GÜLOĞLU
 • Adres: Ali Kuşçu Mah. Fatih cad. Boyacıkapısı Sok. No:44/3
  Zeytinburnu / İstanbul (Avr)
 • Telefon : 2126316969
 • Faks : 2126313138
 • E-Posta : ugur@turkuazreklam.com
 • Web : http://www.turkuazreklam.com.tr/

Copyright © 2018 isinibul.com