Gördemsan A.Ş.

"- Bay Muhasebe Elemanı - Asgari Ticaret Lisesi Mezunu, Eta Kullanabilen, Ehliyetli Bay Muhasebe Elemanı Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Bay Muhasebe Elemanı - Asgari Ticaret Lisesi Mezunu, Eta Kullanabilen, Ehliyetli Bay Muhasebe Elemanı Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 436 görüntüleme Bay  İlan No : 26751

İş Detayları

- BAY MUHASEBE ELEMANI -

ASGARİ TİCARET LİSESİ MEZUNU,

ETA KULLANABİLEN,

EHLİYETLİ BAY

MUHASEBE ELEMANI

ALINACAKTIR.

MÜRACAATLAR ŞAHSEN YAPILACAKTIR.

EYÜPSULTAN BULVARI NO:47/A EYÜPSULTAN / İSTANBUL

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

GÖRDEMSAN A.Ş. 1959 yılında Perşembe pazarındaki adresinde Mustafa Demirci ve kardeşleri tarafından şahıs firması olarak kuruldu. 1977 yılında Anonim Şirket statüsüne geçen GÖRDEMSAN, demir- çelik ve tüm demir ürünleri pazarlamasında faaliyet göstermektedir.


Satışlarını toptan ve perakende olarak gerçekleştiren GÖRDEMSAN, inşaat demirinden her türlü saç ürünlerine, alüminyum levha ve her türlü borulara, profillere uzanan geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermektedir.


Müşteri memnuniyeti ilkesi ile yaklaşık 50 yıldır sektörde hizmet veren GÖRDEMSAN, Eyüp'teki Merkezi ofisi ve Samandıra'daki deposu ile daha uzun yıllar faaliyetini sürdürmek inancı ve azmindedir.

GÖRDEMSAN A.Ş.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com