Aksan Sandalye

"Aksan Sandalye Firmamıza; Masa Sandalye İmalatında Deneyimli Döşemeci, Kaynakçı, Cilacı, Depocu Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. (İkitelli)" ilanına ait detaylar

Aksan Sandalye Firmamıza; Masa Sandalye İmalatında Deneyimli Döşemeci, Kaynakçı, Cilacı, Depocu Ve Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. (İkitelli) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 143 görüntüleme Bay  İlan No : 22490

İş Detayları

AKSAN SANDALYE FİRMAMIZA;

MASA SANDALYE İMALATINDA

DENEYİMLİ DÖŞEMECİ,

KAYNAKÇI, CİLACI,

DEPOCU VE

VASIFSIZ ELEMANLAR

ALINACAKTIR.

(İKİTELLİ)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Dünyaya kapılarını açmış, binlerce yıl tarihler, destanlar, dünyaya yön veren İstanbul’da kurulmuş bir showroom olarak başladı bizim hikayemiz. Aksan Sandalye, ekonominin kalbi olan İstanbul’un İkitelli semtinde bir mağaza olarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kaliteli hizmetler sunarak; mobilya projelerinde çözüm ortaklıkları ve her ortama uygun tasarım harikası sandalye, koltuk, servant, masa ve bunlar gibi pek çok tamamlayıcı ürün ile piyasada çözümler sunuyoruz.

Aksan Sandalye online 360° showroomunu gezdiğinizde, ufkunuzu genişletecek birbirinden farklı göz kamaştıran ürünler ile hayal dünyanıza dokumaya, aklınızdan geçenleri bir bir gerçekleştirmeye çalıştık. Oldukça zengin olan ürün yelpazemiz ile otel, cafe, restoran, ev, ofis gibi pek çok alanda mobilyalarınız ile kaliteyi yakalamayı hedefledik. Sandalye üzerine kurmuş olduğumuz firmamız, sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımları ile bir mobilyadan öte yaşam tarzı olmayı hedeflemiştir.

Mobilyaya dair içerisinde bulunan her şey, Aksan Sandalye adı altında hayatınızın bir köşesinde sizlerin yanınızda olacak şekilde tasarlanıyor. Sadece odalarınız veya eşyalarımız ile yanınızda değil, ürünleri Türkiye’nin çeşitli noktalarına, hatta dünya genelinde istenilen ülkeye ihracat ederek ulaşım hizmetinde de yanınızdayız. Arz edilen her noktaya sevk edilen mobilyalar; istekler doğrultusunda uçak, tır ve gemi gibi ulaşım araçları ile titizlikle dilediğiniz noktaya gönderebilmekteyiz. Dünya çapında ünlü olan markamız, firmamız, yaptığımız işlerimiz, ses getiren tasarımlarımız kalitenin ve güvenilirliğin imzası olmaktadır.

AKSAN SANDALYE

Copyright © 2018 isinibul.com