Oses Grup Gıda San. Tic.Ltd.Şti

"Lavaş Hamur Ustaları- Usta Yardımcıları" ilanına ait detaylar

Lavaş Hamur Ustaları- Usta Yardımcıları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 229 görüntüleme Bay  İlan No : 8003

İş Detayları

OSES çiğköfteye lavaş hamur ustaları, usta yardımcıları aranıyor.
G.O.Paşa civarı  tercihimizdir.

Şirket tanımı

Oses Grup, üretimine ilk olarak 1993 yılında,
kurucu Osman Yaşar ile başladı."
İLK ÇİĞ KÖFTE MAKİNESİ
Çiğ köfte, o zamanlarda el ile yoğruluyordu ve çok az bir kitleye ulaşıyordu. Bu lezzeti daha fazla insana ulaştırmak isteyen Osman Yaşar, bu dönemlerde çiğ köfte makinesini kullanmaya başlayarak, üretim kapasitesini arttırdı ve sanayileşmenin ilk adımları atılmış oldu.
İLK ÇİĞ KÖFTE ŞUBESİ
Markalaşma yolunda ilerleyen OSES, açılan ilk şubeyle çiğ köfte sektöründe bir ilke daha imza atmış oldu. El değmeden üretim, sağlıklı ve hijyenik koşullar ve OSES’in benzersiz lezzeti taleplerin artmasını sağladı ve yeni şubeler açılmaya devam etti.
İLK ÇİĞ KÖFTE FABRİKASI
Daha sonra, sektör için büyük bir adım olan, AB standartlarında, ilk çiğ köfte fabrikası kuruldu. Fabrikasyon üretim, kalite standartları ve benzersiz lezzeti ile OSES bugün, 68 ilde 800’ü aşkın şubesiyle hizmet vermektedir.
Türkiye’deki liderliğini tüm dünyaya taşımak vizyonuyla büyümeye devam eden OSES çiğ köfte, yeni şubeleri ile büyümeye devam etmektedir.
İLK DIŞ YATIRIM
Oses son olarak, Almanya ve Çin’de açılan iki fabrikayla sektörde yine bir ilki gerçekleştirmiş oldu. İlk dış yatırımı yapan ve bu iki ülkede fabrika kuran Oses, yurt dışı şubelerini de arttırmayı sürdürüyor.
İLK KALİTE ÖDÜLÜ
Oses çiğ köfte, Frankfurt Almanya’da düzenlenen Avrupa Kalite Zirvesi’nde (Europen Quality Summit) 2013 Avrupa Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Böylece sektöre kattığı ilklere bir yenisini daha ekledi.

OSES GRUP GIDA SAN. TİC.LTD.ŞTİ

Copyright © 2018 isinibul.com