Trakya Et

"Bayan Kasiyer Aranıyor." ilanına ait detaylar

Bayan Kasiyer Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 189 görüntüleme Bayan  İlan No : 9673

İş Detayları

GÜNGÖREN Trakya Et'e bayan kasiyer aranıyor.

Şirket tanımı

Trakya Et Dünyası;    

 

Trakya et olarak kaliteyi her şeyin üstünde tutuyoruz.Güler yüzlü personel,hijyenik ortam ve sınırsız hizmet anlayışı ile bu işte farklı olmaya kararlıyız.Güngören ve Bahçelievler çevresinde üç şube ile hizmet vermekteyiz.

Amacımız gelişen dünyanın değişen ihtiyaçlarına uyum sağlamaktır.Hedeflerimize hızlı ve sağlam adımlar ile ilerlerken prensiplerimizden ve kurallarımızdan asla ödün vermiyoruz.Müşterilerimizin gülen yüzü bizim için en büyük mükafattır.

Bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.Henüz bizim ile tanışmamış olan insanları ise şubelerimizde,onlara hizmet vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz

 

 

Vizyonumuz; 
 

Trakya et dünyası et sektöründe çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır. Sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak sadık müşteriler yaratmaya çalışmaktadır. "Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

 

 

Misyonumuz;

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak
Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek
Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak
Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak
Gıda sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak

Trakya Et

Copyright © 2018 isinibul.com