Emek Bilgisayar Ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.

"Web Tasarımcısı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Web Tasarımcısı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 116 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 8993

İş Detayları

Bilgisayar firmamıza Web tasarımcı alınacaktır. 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Firmamız 1995 yılında Emek Bilgisayar ve Müh. Ltd. Şti. adıyla Ankara 'da kurulmuştur..  satış ve pazarlama stratejileri yanında ,Konularında  Teknik Servis personelimizle işletmelere ve kurumlara yazılım ve donanım alanında paket çözümler sunmaktayız."Etkin""Yetkin"

Firmamız 21 yıldır Network teknolojileri,Server sistemleri ve Tüketim ürünlerinde doğrudan üretici firmalarla birlikte çözüm üreterek çalışma prensibini ilke edinmiştir.

, , , , , , , , , , , , , , , , ,  gibi donanım üreticileri ile birlikte Donanım çözümlerinin yanında , ,  , , , ,,, , , gibi yazılım üreticileri ile birlikte de yazılım çözümleri sunmaktadır.HPIBMFUJİTSUSIEMENSDELLASUSTOSHIBACANONOKIEPSONLEXMARKFORTIGATECYBEROAMRUCKUSBROTHERLENOVOEPSONONCAMMICROSOFTAUTOCADZWCADNETCADADOBELINKTREND MICROESETKASPERSKYSENTEZPRIMAVERA

Firmamız deneyimli satış ,eğitim kadrosu ve güçlü teknik alt yapısıyla, müşterilerine sorunsuz ve anında destek vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine vazife edinmiştir.

Web bölümümüzde  , ve  , ile birlikte kurumsal ve kobi müşterilerimize e-mail hizmetleri sunmaktayız.HostingDomainE-ticaretweb sitesi tasarımı ve programlama

Teknik Servis bölümümüzde  , ,, ,, rahatlıkla gönül huzuru ile güvenle temin edebilirsiniz.Her türlü NotebookLcd monitör tamiriLazer ve Nokta Vuruşlu Yazıcı TamiriData kurtarmaYedekleme hizmetleriYapısal kablolama ve Kamera güvenlik hizmetleri gibi teknik hizmetlerini

Biliyoruz ki hayatta en zor kazanılan ve en kolay kaybedilen şeylerden biri dir. Bunun için Emek Bilgisayar olarak sizlerin güvenini sarsmamak için kendimizi geliştirip sürekli yenilemekteyiz. Çünkü biliyoruz ki ??güvenBaşarılar, destek alınan noktanın sağlamlığına bağlıdır.

Zamanın ve güvenin ne kadar önemli olduğunu bilen seçkin Kurumlar , Kobiler ve son kullanıcı müşterilerimiz ; "Sizleri de en kısa zamanda aramıza bekliyoruz.

EMEK BİLGİSAYAR ve MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİSaygılarımızlaEMEK Bilgisayar ve Müh.San.Tic.Ltd.ŞtiÖmer DEMİR

Copyright © 2018 isinibul.com