Time Deri Ürün.San.Ve Tic.Ltd.Şti.

"Çanta Üretimine Bay Makinacılar Aranıyor." ilanına ait detaylar

Çanta Üretimine Bay Makinacılar Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 227 görüntüleme Bay  İlan No : 9683

İş Detayları

BAYAN çanta üretimi yapan firmamıza tecrübeli bay makinacılar alınacaktır.

Şirket tanımı

Time deri ürünleri san ve Tic. Ltd. Şti. 1994 yılından beri saraciye sektöründe üretim gerçekleştirmektedir.
Kuruluş yılımızda sektöre bond çanta üretimi ile başladık gelen talepler doğrultusunda Küçük eşya portföy ve portmone üretimi yapıp ülkemizin önde gelen markalarına üretim yaptık bunları yaparken tek hedefimiz vardı kaliteli üretim yapıp sektörde kalıcı olup yukarılara çıkmaktı hedefimiz.
Küçük atölyemiz her gecen yıl üretim kapasitesini fiziksel büyümenin yanı sıra çalışan sayımızı da artırarak gelişme gösterdik. Dört ortaklı aile şirketimizin alt yapısı ülkemizde sektörün önde gelen firmalarında geçmiş dönemlerde almış olduğumuz ustalık eğitimi ile her gecen yıl gelişme gösteriyorduk.
2010 yılına geldiğimizde firmaların talepleri doğrultusunda kapasitemizin tamamını bayan çantası üretimine ayırdık, Yine ülkemizde şu an popüler olan bir markanın lisanslı üreticisiyiz.
Müşterilerimize 1400 m2 kapalı üretim alanı 60 çalışanımız teknolojik makine parkurumuz ile aylık 7000 adet bayan çantası kapasitesiyle üstün kalite odaklı üretim yapmaktayız. Kendi markamız altında Gedikpaşada Toptan ve perakende satışımız bulunmaktadır. Doğru ve kaliteli üretim her zaman hedefimiz oldu.

Copyright © 2018 isinibul.com