Akdağlar Madencilik San. Tic. A.Ş.

"- Tesis Formeni - Yardımcı Personeller - İstanbul Çatalcadaki Kum Ocağı Şantiyemize, Tesisler Ve Üretim İşleyişinden Sorumlu, Formen (Enaz 5 Yıl Tecrübeli) Alınacaktır. Ücret Dolgundur (Yatılı - Gurbetçi) " ilanına ait detaylar

- Tesis Formeni - Yardımcı Personeller - İstanbul Çatalcadaki Kum Ocağı Şantiyemize, Tesisler Ve Üretim İşleyişinden Sorumlu, Formen (Enaz 5 Yıl Tecrübeli) Alınacaktır. Ücret Dolgundur (Yatılı - Gurbetçi) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 1117 görüntüleme Bay  İlan No : 21100

İş Detayları

- TESİS FORMENİ - YARDIMCI PERSONELLER -

İSTANBUL ÇATALCADAKİ KUM OCAĞI ŞANTİYEMİZE,

TESİSLER VE ÜRETİM İŞLEYİŞİNDEN SORUMLU,

FORMEN (ENAZ 5 YIL TECRÜBELİ) ALINACAKTIR.

ÜCRET DOLGUNDUR (YATILI - GURBETÇİ)

AYRICA TESİSDE BAKIM- ONARIM İŞLERİNE

YARDIMCI PERSONEL ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Akdağlar, 85 yılı aşan tecrübesi ile içinde bulunduğu tüm sektörlerde lider rolünü üstlenmeye devam ederken, dinamik ve çalışkan ekibiyle de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Akdağlar’ın ana iş kolu olan madencilik alanında agrega, nikel ve kum imalatı yapılmaktadır. 2015 yılında yapılan kapasite artışıyla, yıllık 10 milyon ton üretim ve satış miktarı hedeflenmiştir.

İnşaat sektöründe birbirinden önemli projelere imza atmış olan Akdağlar, AKPLAZA Ofis Kompleksi ile 2015 European Property Awards yarışmasında Türkiye’nin en iyi ofis projesi ödülüne layık görülmüştür.

Asfalt sektörüne 2011 yılında güçlü bir giriş yapan Akdağlar, bugün ülkenin en büyük asfalt üreticilerinden biri konumundadır.
Yüksek teknolojiyi beton üretiminde de kullanan Akdağlar, güçlü bir yapı için yine, güçlü temellere sahip olunmasının bilincinde, yüksek kalitede beton üretimi yapmaktadır.

Her sektöre kaliteli çözümler sunan Akdağlar, 85 yıldır durmadan çalışarak bir avuç topraktan koca bir medeniyet kurmaya ve hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.

AKDAĞLAR MADENCİLİK SAN. TİC. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com