Başak Amb.Ve Mat.Sat.Tic.Ltd.Şti

"Başakşehir'deki Fabrikamızın Sevkiyat Departmanına Son Kontrol Personeli " ilanına ait detaylar

Başakşehir'deki Fabrikamızın Sevkiyat Departmanına Son Kontrol Personeli Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 677 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 992

İş Detayları

BAŞAKŞEHİR'deki fabrikamızın sevkiyat departmanına son kontrol personeli alınacaktır.  

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

1983 Yılında kurulan firma serüvenimiz üreterek kazandığı öz kaynakları ile teknoloji ve makina yatırımı yaparken müşterileri ile samimi ve öz güvene dayalı ilişkilerinide en üst seviyede tutmuştur.
Bugün 4000 m2 Kapalı alanda yatırımlarına sürekli devam ederek sektördeki firmalar arasında güvenilir bir yer edinmiştir.

Ambalaja ihtiyacı olan , ofset baskılı, kutu, oluklu, mikro, mukavva ve kartondan üretilen kutu, stand, dönkart ve raf sistemli ürünlerin imalatını yaparken; müşteri ilişkilerinde samimi ve dürüst; Kaliteyi, üretirken esas alan; deneyimli, işini sahiplenen yönetici ve çalışan kadrosuyla kurulduğu günden bu yana sürekli yenilenen makine parkuruyla aktif olarak çalışmasını sürdürmektedir.her sektörün

Firmamızda üretilen ambalajlar; Sanayi, Ticaret, Hediyelik ve Gıda, Hizmet Sektörlerinin tümüne hizmet vermektedir. Yurtiçine yapılan üretimle beraber yurtdışında da 65 ülke’ye ulaşmaktadır.

BAŞAK AMB.VE MAT.SAT.TİC.LTD.ŞTİ

Benzer İş İlanları
İstanbul Avrupa Yakasındaki Aydınlatma Camlarının Kesme- Taşlama- Rodaj Delme- Kumlama Ve Renklendirme İşlerini Yapan Firmamıza Çalışma Arkadaşları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Hediyelik Eşya Üretimi Yapan Firmamıza; (Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere) Punto Elemanı (Bayan) Kaplamacı (Tecrübeli- Bay) Fırınlamacı (Tecrübeli- Bay) Cilacı (Tecrübeli- Bay) Maaş+ Sgk+ Yemek (Bereç- Gaziosmanpaşa)  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Acele (İkitelli Osb'ye) Üretim, Depo Personeli Aranıyor. 10.000Tl+ Sgk+ (Yemek 2500 Tl) 0.532.272 90 25  İstanbul (Avr) / Başakşehir Akçaburgaz'daki Plastik Fabrikamıza; Üretim Takibi Kalite Kontrol Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt Plastik Enjeksiyonda Çalışacak Eleman  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Mekvalci Alınacaktır- Acele Silivri- Selimpaşa- Ortaköy'deki Terlik Fabrikamızda Çalışacak; Mekvalci Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Silivri Fabrikamıza Plastik Enjeksiyon Operatörleri Aranmaktadır.  İstanbul (Avr) / Çatalca Akçaburgaz'daki Fabrikamıza; Tecrübeli Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt Regal Duvar Saati; Üretimde Çalışacak Elemanlar Alınacaktır. (Sgk+ Yemek+ Yol) İkitelli  İstanbul (Avr) / Başakşehir İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize, 45 Yaşını Aşmamış, Vardiyalı Çalışmaya Uygun, Vasıflı- Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Ücret Dolgundur. (Yatılı- Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer

Copyright © 2018 isinibul.com