Demircioğlu Makine San. Tic. Ltd. Şti.

"Cnc Lazer Kesim Operatörü Alınacaktır. (Zeytinburnu)" ilanına ait detaylar

Cnc Lazer Kesim Operatörü Alınacaktır. (Zeytinburnu) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 55 görüntüleme Bay  İlan No : 16735

İş Detayları

CNC LAZER KESİM

OPERATÖRÜ ALINACAKTIR.

(ZEYTİNBURNU)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Demircioğlu Makine 1957 yılında Sabri İkiyek tarafından kurulmuş.Dönemin şartlarıyla sıcak dövme ve el işçiliğiyle tarım aletleri imalatında faaliyet göstermiştir.1985 yılında Sabri İkiyek’in oğulları Sedat İkiyek ve Vedat İkiyek tarafından faaliyete devam etmiştir.

1999 yılında şu anda faaliyet gösterdiği demirciler sitesinde Demircioğlu Makine Teks Tur.Ve Gıda San Tic Ltd Şti’ni kurmuşlar ve faaliyetlerine burada devam etmektedirler. Sürekli büyümeyi prensip olarak benimseyen firmamız kesim büküm kaynak alanında kendini geliştirmiş teknolojik makinelerle makine parçaları dekorasyon malzemeleri sipariş üzerine ve isteğe göre malzeme üretimine başlamıştır.


Artan iş potansiyeli nedeniyle kesim büküm ve kaynak işlerimize bir yenisini daha ekleyip 2007 yılında lazer alanında faaliyet göstermeye başlamış bulunmaktadır. Demircioğlu Makine olarak ilkemiz faaliyet gösterdiğimiz alanlarda bir marka olarak en üst düzeye taşımak ve sürekliliğini sağlamak ana hedefimizdir. 

DEMİRCİOĞLU MAKİNE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
Sultangazi'deki Bayrak Firmamıza; İmalatta Yetiştirilmek Üzere, Bay- Bayan Personel Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi Ayakkabı Yan Sanayi Firmamızada Çalışmak Üzere; 20-35 Yaş Arasında, Vasıflı- Vasıfsız Bayan Elemanlar Alınacaktır. (Merter- Güngören Civarında İkamet Eden)  İstanbul (Avr) / Güngören Yemekhanemize Src Belgeli Şoförler Ve Servis Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Vasıflı - Vasıfsız Elemanlar - İstanbul'daki Taş Ocağı Şantiyemize, 45 Yaşını Aşmamış, Vardiyalı Çalışmaya Uygun, Vasıflı- Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Gurbetçi Olabilir.  İstanbul (Avr) / Sarıyer Maske Üretiminde Ve Paketlemede Maaşlı Çalışacak, Vasıfsız Bay- Bayan Elemanlar Alınacaktır. (Bayrampaşa)  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Part-Time Çalışacak Bayan Kepçeci Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Doğalgaz Sayaç Değiştirme - İstanbul Genelinde Çalışacak, 2017 Ve Üstü Beyaz Renk Doblo, Fiorino Gibi Kendi Hafif Ticari Aracıyla Çalışacak Arkadaşlar Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa Acele Gıda Dağıtım Firmamıza; Şoför Yanına Muavinler Alınacaktır. (Bahçelievler)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Danışma Sorumlusu Bay  İstanbul (Avr) / Sarıyer Aydınlatma Sektöründe Faaliyet Gösteren (Avize) Firmamıza Daha Önce Paketleme İşinde Çalışmış Vasıflı/ Vasıfsız Paketleme Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu

Copyright © 2018 isinibul.com