Murat Geri Dönüşüm

"Dış Ticaret Elemanı, Ön Muhasebe Elemanı, Sekreter Aranıyor" ilanına ait detaylar

Dış Ticaret Elemanı, Ön Muhasebe Elemanı, Sekreter Aranıyor Tam Gün

Son 2 gün İstanbul (Avr) 22 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 11564

İş Detayları

Metalsektöründe faaliyet yürüten  Başakşehir'deki firmamıza;

DışTicaret Pazarlama Elemanı (Tecrübeli, İngilizce, Almanca ve Arapça bilen)

ÖnMuhasebe Elemanı ve

Sekreteraranıyor.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

MURAT METAL HAKKIMIZDA

 Murat Metal olarak alaşımlı ve saf alüminyum külçe üretim ve satışını yapan firmamız 30 senedir bu sektörde hizmet vermektedir.

 Kurumsallaşmasını tamamlamış olan firmamız yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterisine en iyi ürünü sunmaktadır. Yıllık 6000 ton kapasitesi olan firmamız ürünlerini genel piyasa fiyat koşulları içerisinde sunarken kalitesinden de ödün vermemektedir.

Ürün kalitesini en üst düzeyde tutan firmamız çalışmakta olduğu firmalardan bu konuda takdir toplamış olmakla birlikte sektör içerisinde saygın bir konuma sahip olmuştur.

 Firmamız; beyaz eşya, otomotiv, mobilya aksesuarları ve yapı sektörüne hizmet veren metal enjeksiyon ve kum döküm firmalarına malzeme tedariki yapmaktadır. Bu hizmet süreci içerisinde müşteri firmanın tüm üretim aşamalarında yanında olan firmamız müşterisine her konuda destek verirken adeta müşterisinin alt firması gibi çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

 Farkımız; yüksek kalite bilinci ve şeffaf fiyat anlayışıdır.


Sektörün bugününü iyi analiz eden, yarınını da bugünden planlayabilen, fark yaratmaya ve değer katmaya inanan, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerin takipçisi olan kurumsallık ve profesyonellik anlayışını sürdürmektir.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

VİZYONUMUZMİSYONUMUZ

Murat Geri Dönüşüm

Copyright © 2018 isinibul.com