Md Kalıp Sanayi

"Enjeksiyon Ustası Ve Plastik Kalıp Tesviye Elemanı Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Enjeksiyon Ustası Ve Plastik Kalıp Tesviye Elemanı Alınacaktır. Tam Gün

Son 1 gün İstanbul (Avr) 785 görüntüleme Bay  İlan No : 18541

İş Detayları

Beylikdüzü'ndeki firmamıza, Montaj Ustası, Tecrübeli
Enjeksiyon ustası ve Plastik kalıp tesviye elemanı alınacaktır.
0212.855 13 88

Şirket tanımı

1960 yılında kurulan MD Kalıp gelişen süreç içerisinde metal enjeksiyon kalıplama, döküm, işleme konularında savunma sanayi, medikal, otomotiv, elektrik ve tekstil endüstrilerinde konusunda uzman olan kuruluşlara hizmet vermektedir.

Ağırlıklı olarak plastik enjeksiyon kalıpları üreten firmamız, uzun sabır ve tecrübe birikimini son yıllarda yapmış olduğu atılımlarla taçlandırmış, kapasitesini artırarak üstün bir seviyeye getirmiş bulunmaktadır.

Üretmiş olduğu çok özel ürünlerle müşterilerine "Çözüm Ortağı" olan anlayışla yaklaşmaktadır. MD Kalıp, kalitenin bütünleşik bir süreç olduğunu bilen ürettiği ürün ve sistemlerin her bir parçasının takipcisidir.

Benzer İş İlanları
Artıplast'a Dolgun Ücretle Çalışacak, Plastik Enjeksiyon Ustaları Alınacaktır. (Bayrampaşa)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Tecrübeli Şoförler Aranıyor  İstanbul (Avr) / Büyükçekmece Oyuncak İmalathanesinde; Montaj İşinde Çalışacak, Bayrampaşa Civarında Oturan, Tecrübeli Bayan Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Traşta - Paketlemede - Boyahanede Çalışacak Elemanlar - Karayolları Küçükköydeki Ayakkabı Taban Firmamızda; Traşta, Paketlemede, Boyahanede Çalışacak, Vasıflı Ve Vasıfsız, 18-35 Yaş Arası, Bay- Bayan Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Acele Otelimize Bay Ön Büro Elemanı Resepsiyonist Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Doğalgaz Sayaç Değiştirme - İstanbul Genelinde Çalışacak, 2017 Ve Üstü Beyaz Renk Doblo, Fiorino Gibi Kendi Hafif Ticari Aracıyla Çalışacak Arkadaşlar Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Bayrampaşa - Presçi - Montajcı - Depo Yetkilisi - Tozboyacı - Havalandırma Ürünleri İmalatında Çalışacak Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Vasıflı Vasıfsız Bayan Personeller Aranıyor  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Acele Silivri Ortaköy'deki Terlik Fabrikamıza; Traşlamada, Paketlemede, Makinada Çalışacak, Vasıflı- Vasıfsız, Bay- Bayan Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Acele Laleli'deki Ayakkabı Mağazamıza; Paketleme Ve Taşımaya Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih

Copyright © 2018 isinibul.com