Teknik Conta Kauçuk Ürünleri

"Kauçuk Preste Çalışacak Eleman" ilanına ait detaylar

Kauçuk Preste Çalışacak Eleman Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 663 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 996

İş Detayları

DAVUTPAŞA'da kauçuk preste çalışacak eleman aranıyor. 

Şirket tanımı

Firmamız, Teknik Conta Kauçuk Ürünleri Kalıp Sanayii ve Tic. Ltd. Şti. olarak 20 yılı aşkın bir süredir kauçuk ve plastikten mamül ürünleri ile sektöre hizmet vermektedir.

Firmamızın imalatını yapmış olduğu ürünlerden bir kısmı, kataloğumuzda resimlendirilmiştir. Ayrıca, teknik resim ve numuneye göre de imalatımız mevcuttur. İmalat ürünlerimiz kalıp yapımından baskısına, karışımlarından hamur çekimlerine kadar tamamı kendi bünyemizde elemanlarımız tarafından yapılmakta olup, her türlü ihtiyaca cevap verecek düzeydedir. Bununla birlikte, enjeksiyon makinalarımızda plastik parça üretimi de yapılmaktadır.

Firmamız, her geçen gün büyüyen, tecrübesi ve iş kapasitesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Teknik Conta Kauçuk Ürünleri

Benzer İş İlanları
Site Bünyesinde Çalışacak, Araç Kullanabilen Eleman Alınacaktır. (Şişli)  İstanbul (Avr) / Fatih Fatih'teki Firmamıza Bay Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Tesis Formeni - İstanbul Ayazağa'daki Taş Ocağı Şantiyemize, Tesisler Ve Ocak İşleyişinden Sorumlu, Formen (Enaz 5 Yıl Tecrübeli) Alınacaktır. Ücret Dolgundur (Yatılı - Gurbetçi)  İstanbul (Avr) / Sarıyer Fatih'teki Kırtasiyemize Bay Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Karadeniz Engelsiz Gazetemizin Samsun- Çorum Şubelerine; Sıcak Satış Yapacak, Yüksek Kazançla Bay- Bayan- Emekli Elemanlar Alınacaktır. (Konaklama Mevcuttur.)  İstanbul (Avr) / Fatih Hediyelik Eşya Üretimi Yapan Firmamıza; (Tecrübeli Veya Yetiştirilmek Üzere) Punto Elemanı (Bayan) Kaplamacı (Tecrübeli- Bay) Fırınlamacı (Tecrübeli- Bay) Cilacı (Tecrübeli- Bay) Maaş+ Sgk+ Yemek (Bereç- Gaziosmanpaşa)  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Mekvalci Alınacaktır- Acele Silivri- Selimpaşa- Ortaköy'deki Terlik Fabrikamızda Çalışacak; Mekvalci Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Silivri Plastik Enjeksiyonda Çalışacak Eleman  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu İstanbul Avrupa Yakasındaki Aydınlatma Camlarının Kesme- Taşlama- Rodaj Delme- Kumlama Ve Renklendirme İşlerini Yapan Firmamıza Çalışma Arkadaşları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Fabrikamıza Plastik Enjeksiyon Operatörleri Aranmaktadır.  İstanbul (Avr) / Çatalca

Copyright © 2018 isinibul.com