Antikköy Yapı Org. Ltd. Şti.

"Hayvanat Bahçesine Yatılı Eleman" ilanına ait detaylar

Hayvanat Bahçesine Yatılı Eleman Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 3097 görüntüleme 25-45 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 951

İş Detayları

- Hayvanat bahçesinde çalışacak;
- Hayvanlardan anlayan 
- 25- 45 yaş arası 
- Yatılı eleman alınacaktır. 
- Sosyal haklar mevcuttur. 


Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Atalarımızdan, dedelerimizden yüzyıllar öncesine dayanan geleneklerimizi, 20 yıl önce Büyükçekmece Çatalca yolu üzerinde ANTİKKÖY adıyla işletmeye açtık.

Amacımız siz değerli dostlarımızı en iyi şekilde ağırlamaktır. Yurt içi ve yurt dışından aldığımız olumlu izlenimler bizi her geçen gün daha da ileriye götürmektedir.

ANTİKKÖY'ümüzde aile saadetini, gelenek ve göreneklerimizi bir demet halinde sizlere sunmaktayız. Bunun yanı sıra ANTİKKÖY'ümüzde BÜYÜK OSMANLI İMPARATORLUĞU’nun eşsiz zarafetini bir nebze de olsa siz değerli dostlarımıza yaşatmak istiyoruz.

Atalarımızdan kalan bu mirası en iyi şekilde temsil etmeyi bir borç bilmekteyiz. Atalarımızın tarihi kale mimarisini de siz değerli dostlarımıza sunmaya çalıştık. ANTİKKÖY'ümüzde birçok hayvan çeşidini de bulabilirsiniz. ANTİKKÖY'ümüzdeki hayvanat bahçesini gezip görün. Dilerseniz çocuklarınız at, eşek veya midilli atları ile gezintiye çıkarabilirsiniz.

Dilerseniz de siz atlar veya develer ile gezintiye çıkabilirsiniz, işte size huzur bulabileceğiniz, günün stres ve yorgunluğunu atabileceğiniz bir mekan. Burada zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

Antikköy olarak amacımız, siz değerli dostlarımızı en iyi şekilde ağırlamaktır. Unutamadığınız köyünüzü yıllar sanra size hatırlatmaktır.

Çünkü burası sizin köyünüz ANTİKKÖY'ünüz

ANTİKKÖY YAPI Org. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com