Fore Sport Tekstil

"- Depo Elemanı - Fore Sport'a; Depoda Çalışacak Bay- Bayan Depo Elemanı Alınacaktır. (Sultangazi)" ilanına ait detaylar

- Depo Elemanı - Fore Sport'a; Depoda Çalışacak Bay- Bayan Depo Elemanı Alınacaktır. (Sultangazi) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 260 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 23101

İş Detayları

- DEPO ELEMANI -

FORE SPORT'A;

DEPODA ÇALIŞACAK

BAY- BAYAN DEPO ELEMANI

ALINACAKTIR. (SULTANGAZİ)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Şirketimiz 1989 yılında mütevazı bir atölye ve dikim atölyesi ile tekstil ürünleri imalatına başlamıştır. Üretimin başlangıcından bugüne kadar yönetimden çalışana kadar müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi kalitede ve değişen piyasa koşullarında cevap vererek spor giyimde ulusal ve uluslararası bir marka olma prensibiyle yolumuza devam ettik.

Bunun en büyük örneği "FORE" markasıdır ve bunu üretmeye başladığımız 2002 yılından itibaren yurt içinde ve yurt dışında üretilen ürünlere artan bir talep gösterebildik. 2002 yılından sonra şirketimiz entegre bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmasında nakış, baskı, ütü paketleme ve yaklaşık 190 kişi ile entegre bir firma olma yolunda en büyük adımları atmıştır.

2009 yılında üretim kapasitesi ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden üretim kapasitesi% 24 artmıştır. Firmamız müşteri istekleri ve pazar araştırmalarına göre son trendlerden yararlanarak sağlık ve kalite açısından en iyi kumaşları teknoloji ile birleştirerek ulusal ve uluslararası pazarları etkilemeye devam edecektir.

FORE SPORT TEKSTİL

Copyright © 2018 isinibul.com