Kuzey Makina Plastik Ve İnş. San. Dış Tic. Ltd. Şti.

"- Sevkiyat Sorumlusu (Bay) - Depo Elemanları (Bay) - Montaj Elemanları (Bayan - Bay) - Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır." ilanına ait detaylar

- Sevkiyat Sorumlusu (Bay) - Depo Elemanları (Bay) - Montaj Elemanları (Bayan - Bay) - Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 180 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 23064

İş Detayları

KUZEY

OFİS MOBİLYALARI FİRMAMIZA;

KÜÇÜKKÖY VE CİVARINDAN

- SEVKİYAT SORUMLUSU (BAY)

- DEPO ELEMANLARI (BAY)

- MONTAJ ELEMANLARI (BAYAN - BAY)

- VASIFSIZ ELEMANLAR ALINACAKTIR.

( Karayolları Mah. CEBECİ Cad. 568/3 Sok No:10 Küçükköy )

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Kuzey Makina 1979 yılında Güler Plastik Kalıp Sanayi adı altında Fikri Güler tarafından kurulmuştur. Atölye çapında faaliyetine başlayan firmamız Türkiye'nin ileri gelen şirketlerine (Arçelik, Beko, Profilo... v.s.) plastik enjeksiyon ve metal pres kalıpları imalatı yapmıştır.

1998 yılında bu bilgi ve beceri birikimini büro mobilyaları alanında kullanmak isteyen Güler Plastik Kalıp Sanayi büro mobilyaları yedek parça imalatı yapmak üzere KUZEY MAKİNA LTD. ŞTİ. adı altında fabrikasyon sistemine geçiş yapmıştır.

Zaman içerisinde kalitesinden ödün vermeden gelişen ve gelişimine devam eden firmamız Fikri Güler ve oğulları Ercan ve Uğur Güler ile birlikte büyüyerek büro mobilyaları yedek parça alanındaki haklı mücadelelerine devam etmektedirler.

Hiçbir zaman kalite ve tasarım politikasını bozmadan çalışan firmamız her geçen gün teknolojik yatırımlarla yeni projelere imza atarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

KUZEY MAKİNA PLASTİK VE İNŞ. SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com