Uzay Platform Araç Kir. San. Tic. A.Ş.

"Elektrik Hidrolik Ustaları" ilanına ait detaylar

Elektrik Hidrolik Ustaları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 696 görüntüleme Bay  İlan No : 905

İş Detayları

TUZLA ve çevresinden Elektrik Hidrolik Ustaları 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Türkiye’nin ilk personel yükseltici platform kiralama firması olan Uzay Platform olarak, bugün geldiğimiz noktada 250 üzerinde kendinden yürüyüşlü ve 50 araç üstü platform ile tüm Türkiye’ye personel yükseltici lift ve platform kiralaması yapmaktayız.

İstanbul Avrupa ve Asya, Kocaeli ve Sakarya ofislerimizde sektörün en deneyimli teknik ekipleri ile kiralama ve tam kapsamlı tamir bakım hizmetleri vermekteyiz. ISO9001:2000 kalite standartları çerçevesinde şekillendirdiğimiz hizmet anlayışımız ile kiraladığınız makina veya hizmetleri sağlıklı ve sürekli kılıyoruz.

Mobil ekiplerimiz ve donanımlı servis araçlarımız ile makinalarınızı periyodik olarak kontrol edip, servis taleplerinize rekor sürelerde cevap verebiliyoruz. Genç kiralama ekiplerimiz taleplerinize 7 gün 24 saat en doğru çözümü oluştururken, benzersiz kiralama sonrası destek ekiplerimiz ile makinalarınızın sorunsuz şekilde çalışıyor durumda olduğunu garanti altına almak en önemli görevimiz.

Makina parkımızdaki 8 metreden 55 metreye kadar yüksekliklerde çalışmanıza olanak sağlayan platformlarımız ile sanayi tesisleri, gemi imalat ve bakım tesisleri, reklam, temizlik, bina bakımı elektrik ve havalandırma sektörleri, çelik konstrüksiyon yapılar, köprü ve tünel inşaatları, elektrik dağıtım şirketleri, askeri tesisler, rüzgar santralleri, çevre hizmetleri, inşaat, imalat, bakım ve hizmet sektörlerindeki Türkiye’nin en büyük firmalarının uzun yıllardır çözüm ortağıyız.

Parkımızdaki makinalarımızın önemli bir bölümü grup şirketlerimizden, günümüz itibari ile Türkiye’nin en büyük platform üreticisi konumunda olan Paktaş Platform tarafından imal edilmektedir.

Kiralama hizmetlerimiz dışında grup firmalarımızdan Platform Teknik Servis Hizm. ile Türkiye’de kullanılmakta olan tüm personel yükseltici platformlara servis ve bakım hizmetleri veriyoruz.

Uzay Platform Araç Kir. San. Tic. A.ş.

Copyright © 2018 isinibul.com