İstanbul Vinç San. Tic.

"Eml Elektrik Elektronik Bölümü Mezunu İş Makinesi Bakım Ve Onarım Elemanı. Bursa " ilanına ait detaylar

Eml Elektrik Elektronik Bölümü Mezunu İş Makinesi Bakım Ve Onarım Elemanı. Bursa Tam Gün

Son 5 gün İstanbul (Avr) 36 görüntüleme 18-26 Yaş Bay  İlan No : 15067

İş Detayları

Vinç Sektöründe faliyet gösteren Firmamızın

Bursa Şubesinde görevlendirilecek

EMLELEKTRİK ELEKTRONİK BÖLÜMÜ MEZUNU

İŞ MAKİNESİ BAKIMI ve ONARIMI

İşlerinde Yetiştirilmek üzere  Personel alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı


, Türkiye’nin vinç ve özellikle Platform kiralama sektörünün öncü firması olarak 20 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermektedir. 

Etkili yönetimimiz, teknik donanımlı çalışanlarımız, teknolojik üstünlüklere sahip makine parkımız ve coşkulu çalışma stilimizle sektörümüze KALİTE getiriyoruz, TEKNOLOJİ sağlıyoruz. 

Hedefimiz, Platform dünyasındaki tüm yenilikleri Türkiye'de kurduğumuz ve kuracağımız hizmet noktaları ile ülke genelindeki tüm müşterilerimize sunmaktır. 

Makine parkımızdaki ürün yelpazesi oldukça geniştir. 8m'den 70m Çalışma Yüksekliğine kadar alternatifli ve ekonomik çözümler üretebiliyoruz. 

İleri teknoloji ürünü makinelerimizle branşımızda lider olduğumuz gibi sektörümüzün değişik atılımlarında ilklere imzamız vardır. 

İstanbul Vinç yaptığı çalışmalarda İş Sağlığı ve Güvenliğini başarıyla sağlamak için devamlı eğitimler düzenlemekte ve gelişimin takipçisi olmaktadır. 

Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana ve Çerkezköy'deki Şubelerimiz ile İstanbul Vinç hizmet kalitesini tüm Türkiye geneline ulaştırmayı hedeflemekteyiz. İstanbul Vinç
KURUMSAL

Copyright © 2018 isinibul.com