Arken Jeneratör A.Ş.

"Montaj-Elektrik Ustası" ilanına ait detaylar

Montaj-Elektrik Ustası Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 587 görüntüleme Bay  İlan No : 673

İş Detayları

-Elektrik Ustası alınacaktır.ARNAVUTKÖY'de faaliyet gösteren Jeneratör üretim fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Montaj

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Hakkımızda

Şirketimiz, jeneratör gruplarının üretimi, satışı ve satış sonrası teknik hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzere 2012 yılında %100 Türk Sermayesi  ile Alaadtin Birkan Yüksel, Yahya Kemal Teryaki ve Recep Aşırok ortaklığında kurulmuştur.


Jeneratör sektöründe 20 yılı aşan deneyimlerini aynı çatı altında birleştiren hissedarlar tüm paydaşları ile bu sektörün, pazar beklentilerine uygun şekilde sürekli gelişimini hedeflemektedir.

İstanbul Arnavutköy'de faaliyet gösteren, 5 kVA dan 2500 kVA ya kadar, 14.000m² kapalı alana sahip üretim tesisi ile yıllık 5000 adet Dizel Jeneratör üretim kapasitesi olan Arken Jeneratör; Avrupa, Ortadoğu, Türk Cumhuriyetleri, Afrika, Balkanlar ve birçok ülkeye ihracat gerçekleştiren, tüm süreçlerinde; tedarikçi seçiminden üretime, kalite standartlarından ürün geliştirmeye kadar günümüzün modern araçlarını kullanmaktadır.

7/24 teknik servis hizmeti sunan Arken Jeneratör, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak, satış ve satış sonrası verdiği kaliteli hizmet ile uzun vadeli ve kalıcı birliktelikler oluşturmaktadır.

Bulunduğu sektörde fark yaratarak, katma değerli ürünler üretmeyi misyon edinmiş Arken Jeneratör, ürün geliştirme ve proje departmanlarıyla teknolojiye sürekli yatırım yaparak, her geçen gün yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümesine devam etmektedir.

Arken Jeneratör A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com