Karabulut Tekkstil. Ve Aksesuar Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

"Emprime Baskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina Yardımcısı " ilanına ait detaylar

Emprime Baskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina Yardımcısı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 2073 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 846

İş Detayları

Güneşli'deki Firmamıza EmprimeBaskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina yardımcısı alınacaktır.  0.212.651°61°62

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

HAKKIMIZDAKarabulut Dış Ticaret A.Ş.
Why choose Us?

Karabulut Dış Ticaret A.Ş.olarak şirketimiz; 1997 yılından günümüze tekstil kumaş ve konfeksiyon üretimlerinden çıkan pamuklu örme,dokuma fireleri,pamuk üstüpü ve muhtelif kırpıntıların geri dönüştürülmesi sanayisinde faaliyet göstermektedir.

Faliyet konumuzda uzun yıllara dayanan tecrübe,birikim ve bilgiye sahip yönetim kadromuz ile tedatrikçilerimiz ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

TEKSTİL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ
Why choose Us?

Tesisimizde geri dönüşüm aşamalarında hava,su ve toprak kirliliğine sebep olmadan ürettiğimiz renkli elyaflardan yapılan iplik ve kumaşların tekrardan boyanmasına gerek kalmadığı için milyarlarca ton su ve enerji ihtiyacını ortadan kalkmaktadır.

Tabii kaynaklarımızın korunması ve bizden sonraki nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakılması açısından yenilene bilir üretimin yanında AR_GE çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

SOSYAL SORUMLULUK
Why choose Us?

Bünyemizde bulunan elyaf açma makineleri günlük 25 ton kapasite ile örme kumaş fire ve kırpıntı atıklarını işleyerek açma elyaf haline dönüştürülmektedir.
Ayrıca 15 ton/gün kapasite ile pamuklu örme,dokuma fire,kırpıntılar balyalanarak hammadde haline getirilmektedir.
Üretimi yapılan elyaflar ve kırpıntı,fire kumaşlar başta Ülkemiz rejenere iplik sanayine tedarik edilmekte ayrıca Avrupa ülkeleri, Amerika ve Uzakdoğu’ya ihraç edilmektedir.

ÜRETİM

KARABULUT TEKKSTİL. VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
- Model Makinacılar - Sultangazi'deki Tekstil İhracat Firmamızda Çalışacak; Deneyimli Model Makinacılar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Fason Takipçisi - Bayan Asistan - Acele Feracede Deneyimli, Atölye Çevresi Olan, Dolgun Ücretle Fason Takipçisi Ve Bayan Asistan Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Deneyimli Makastar - Gaziosmanpaşa Ve Civarında Oturan, Bayan Dış Giyim'de Deneyimli Makastar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih - Planlamacılar - Acele Piyera Tekstil'e; İhracat Deneyimli Planlamacılar Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi Merter'deki Cutter Kullandığımız İhracat Firmamıza; Kesimhane Şefi Meto Bilen Makastar Yardımcısı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören - Tasarımcı (Bayan) Alınacaktır. Merterdeki Tekstil Firmamıza; Örme- Dokuma Kumaşta Çalışacak. Whatsapp: 0542 240 28 01  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Tasarım Asistanı - Acele Sultangazi'deki Eşofman Tekstil Firmamıza İhracat Bölümüne - Tasarım Asistanı - Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi Mont'ta Kabanda Çalışacak Makinacı, Regolacı, Ara Ütücü, Ortacılar Aranıyor. Maaş Aylıktır. Şirinevler.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Usta Shima Desencisi Aranıyor. Merter 0532.799°77°97  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Aksesuar Satınalmacı - Acele Sultangazi'deki Tekstil İhracat Firmamıza; Aksesuar Satınalma Bölümüne Personeller Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Sultangazi

Copyright © 2018 isinibul.com