Karabulut Tekkstil. Ve Aksesuar Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.

"Emprime Baskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina Yardımcısı " ilanına ait detaylar

Emprime Baskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina Yardımcısı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 1826 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 846

İş Detayları

Güneşli'deki Firmamıza EmprimeBaskıya Numuneci, Kalıpçı, Makina yardımcısı alınacaktır.  0.212.651°61°62

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

HAKKIMIZDAKarabulut Dış Ticaret A.Ş.
Why choose Us?

Karabulut Dış Ticaret A.Ş.olarak şirketimiz; 1997 yılından günümüze tekstil kumaş ve konfeksiyon üretimlerinden çıkan pamuklu örme,dokuma fireleri,pamuk üstüpü ve muhtelif kırpıntıların geri dönüştürülmesi sanayisinde faaliyet göstermektedir.

Faliyet konumuzda uzun yıllara dayanan tecrübe,birikim ve bilgiye sahip yönetim kadromuz ile tedatrikçilerimiz ve müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

TEKSTİL GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ
Why choose Us?

Tesisimizde geri dönüşüm aşamalarında hava,su ve toprak kirliliğine sebep olmadan ürettiğimiz renkli elyaflardan yapılan iplik ve kumaşların tekrardan boyanmasına gerek kalmadığı için milyarlarca ton su ve enerji ihtiyacını ortadan kalkmaktadır.

Tabii kaynaklarımızın korunması ve bizden sonraki nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakılması açısından yenilene bilir üretimin yanında AR_GE çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

SOSYAL SORUMLULUK
Why choose Us?

Bünyemizde bulunan elyaf açma makineleri günlük 25 ton kapasite ile örme kumaş fire ve kırpıntı atıklarını işleyerek açma elyaf haline dönüştürülmektedir.
Ayrıca 15 ton/gün kapasite ile pamuklu örme,dokuma fire,kırpıntılar balyalanarak hammadde haline getirilmektedir.
Üretimi yapılan elyaflar ve kırpıntı,fire kumaşlar başta Ülkemiz rejenere iplik sanayine tedarik edilmekte ayrıca Avrupa ülkeleri, Amerika ve Uzakdoğu’ya ihraç edilmektedir.

ÜRETİM

KARABULUT TEKKSTİL. VE AKSESUAR ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Benzer İş İlanları
- Tasarımcı Ve Tasarımcı Yardımcısı - Fore Sport'a Eşofmanda Deneyimli, Tasarımcı Ve Tasarımcı Yardımcısı Alınacaktır. (Sultangazi)  İstanbul (Avr) / Sultangazi - Deri Makinacı Ustaları - Acele Otomotiv Dizayna; Deri Makinacı Ustaları Alınacaktır. (Halkalı)  İstanbul (Avr) / Küçükçekmece - Dizayner - Elişçisi - Fatih'teki Gelinlik Mağazamıza, Tecrübeli Dizayner - Elişçisi Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih Tebessüm Giyimde; Bayan Üst Grubu İmalatında Çalışacak, Bayan Ustabaşı Alınacaktır. (Fatih)  İstanbul (Avr) / Fatih Acele - Usta Makinacılar - Overlokçular - Son Ütücüler - Makastarlar - Kalite Kontrolcüler - Temizlikçiler - Ortacılar - Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören Örme Ve Dokuma Departmanında Çalışacak İhracat Firmamıza; Çift İğneci, Singerci, Overlokçu, Reçmeci, Kompleci, Ütü Paket Elemanı, Makastar Yardımcısı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu Fatih'deki Gelinlik Mağazamıza Deneyimli Terzi Ve Premier- Ayrıca Yetiştirilecek 18 Yaş Üstü Gençler Alınacaktır. (Ücret Dolgundur)  İstanbul (Avr) / Fatih Kurutemizlemeye Ütücü Ve Usta Aranıyor. (Zeytinburnu)  İstanbul (Avr) / Zeytinburnu - Kalite Kontrolcüler - İhracat Firmamıza Kalite Kontrolcüler Alınacaktır. (Merter)  İstanbul (Avr) / Güngören Aranıyor. Penyede (Modelmakinacı 10.000Tl), (Kesimci 9.500Tl), (Metocu 7.500Tl), Ortacılar, (Kompleciler 9.500Tl), (Singerciler 8.500Tl), Overlokçular, Ustabaşı. Bağcılar 0212.515 44 15  İstanbul (Avr) / Bağcılar

Copyright © 2018 isinibul.com