Taş Kardeşler Gıda Ve Dek. San. Tic. Ltd. Şti.

"Garsonlar, Kepçeciler, Bulaşıkçılar" ilanına ait detaylar

Garsonlar, Kepçeciler, Bulaşıkçılar Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 582 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 986

İş Detayları

MARMARA Üniversitesi Göztepe Kampüsünde görevlendirilmek üzere; (Bay- Bayan) Kepçeciler, Bulaşıkcılar ve Garsonlar alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Dünyanın önde gelen saygın mutfaklarından biri olan "Türk mutfağı" incelendiğinde; hijyen, lezzet, çeşitlilik, uyum, yöresel unsurlar, besleyicilik ve zenginlik karşımıza çıkar. Bu düşünce, Taş Kardeşler Catering Grup A.Ş. olarak bizlerin hizmet kriterlerini de belirlemede öncü olmuştur. Bunu başarabilmek için mutlak surette bazı unsurlardan faydalanmalıydık. Bunun için; satın alma, aşçı, gıda mühendisi ve yönetim gibi kritik görevlerdeki personelini ince eleyip sık dokuyarak kadromuza aldık.
Kaliteye önem verenlerin hemen ön plana çıktığı catering sektöründe; 19.. yılında Babamız'ın başlattığı kalite yolculuğuna teknolojiyi de ilave ederek önümüze büyük hedefler koyduk. Tüm hedeflerimizi çalışanlarımıza da yükleyerek güzellik ve kalite adına ne varsa sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
Gelişen müşteri beklentilerine paralel olarak; dünyanın çeşitli mutfaklarından Türk mutfağının lezzet ve damak tadına uyumlu yemekleri de menülerimize katmaktayız. Kurumsal kimliğimizin gerektirdiği hizmet anlayışımızı sürekli geliştirip, ISO 9001 (2000) ve HACCP (Kritik noktalarda kontrol analizi) kalite sistemleri ile ilgili çalışmaları da müşterilerimizin mutluluğu adına uzun süre önce tamamladık. Yönetim anlayışımız gereği bu sistemlerin gerektirdiği şartların takibini ve sürekliliğini sağlama noktasında da ciddiyet ve kararlılık içerisindeyiz. Bu noktadaki kararlılığımızın karşılığı olan müşteri takdirleri, bize yeni yeni hedefler göstermekte ve gücümüze güç katmaktadır. Bu bağlamda sürekli eğitimler ve bilgilendirme toplantıları ile insana yatırım yapmanın önemini ifade etmekteyiz. Tüm Çalışanlarımızın yansıması olan artan müşteri talepleri Taş Kardeşler Catering Grup A.Ş. olarak bizleri onurlandırmakta ve kaliteli hizmet noktasındaki stratejimize katkı sağlamaktadır.
Yemek insanlık tarihi ile başladı Taş Kardeşler ile standartlaştı Hizmetlerinin tamamında standartlaşmayı önemseyen Taş Kardeşler Catering Grup A.Ş. bunu
MİSYONUMUZ
Türkiye ve dünyada lider bir gıda şirketi olmayı amaçlayan Taş Kardeşler Catering Grup, modern alt yapısı, genç, dinamik ve profesyonel kadro¬suyla sektörün öncü firmasıdır.
Bugün sahip olduğu tesislerde 45.000 kapasitesiyle catering sektö¬ründe değişimi başlatan ve örnek alınan öncü bir kuruluştur.
Hijyenik, kaliteli ve lezzetli yemekler üreterek hem pazar payını büyütmek hemde ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamak amacındayız. Bu doğrultuda hareket eden Taş Kardeşler Catering Grup bu gün ülkemizde önde gelen Kamu Kuruluşlarına ve Özel Kuruluşlara hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız....

Copyright © 2018 isinibul.com