Ateşler Ambalaj San Tic. A.Ş.

"Grafik Tasarım Elemanı / Grafiker / Esenyurt " ilanına ait detaylar

Grafik Tasarım Elemanı / Grafiker / Esenyurt Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 44 görüntüleme 18-45 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 23061

İş Detayları

ESENYURT'taki Matbaa ve Ambalaj Firmamızda görevlendirilmek üzere;

Matbaa sektöründe deneyimli

GRAFİK TASARIM ELEMANI /

GRAFİKER

alınacaktır.

Adres: Osmangazi Mah. Barış Manço Cd. No:7 D:3 Kıraç- Esenyurt

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Yemek

Şirket tanımı

1974 yılında Ateşsan Kağıtçılık Matbaa Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. olarak Naim Ateş ve kardeşleri tarafından temellerini attığımız ambalaj üretim sektöründe büyüyerek geçirdiğimiz yılların ardından kurmuş olduğumuz ofset kutu üretim tesisimiz Ateşler Ambalaj Matbaa San. Tic. Ltd. Şti. olarak kısa bir sürede sektörün markası haline geldi. Ateşler Ambalaj günümüzde ileri teknoloji makine parkuru ile ayrım yapmaksızın bütün sektörlere hizmet verebilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem ve ürün kalitesinden ödün vermeksizin ulaştığı verimlilik ile hep daha iyisini üretmek ve sunmak için çalışıyor.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek makine parkurunu sürekli genişletmekte ve yenilemekte olan Ateşler Ambalaj kaliteye gösterdiği hassasiyet ile her geçen gün biraz daha büyümekte ve müşteri portföyünü sürekli genişletmektedir.

Ateşler Ambalaj, ambalaj sektöründe sadece Türkiye’de değil Avrupa’yı da kapsayan geniş bir coğrafyada her zaman ilk tercih edilen firma olmayı hedeflemekte ve bu hedefinin bilincinde ilerlemektedir. Temel ilke olan, müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretim anlayışını, satış sonrası hizmetlerine de doğrudan yansıtabilme özelliği, firmamızı Türkiye’nin önde gelen firmalarının öncelikli tercihi yapmaktadır.

ATEŞLER AMBALAJ SAN TİC. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com