Akdağlar Madencilik San. Tic. A.Ş.

"- Loder - Ekskavator - Operatörleri Alınacaktır. İstanbul Çatalcadaki, Kum Ocağı Şantiyemize; Dolgun Maaşla Çalışacak, Operatörlük Belgesi Olan, - Loder - Ekskavator - Operatörleri Alınacaktır. (Gurbetçi - Vardiyalı )" ilanına ait detaylar

- Loder - Ekskavator - Operatörleri Alınacaktır. İstanbul Çatalcadaki, Kum Ocağı Şantiyemize; Dolgun Maaşla Çalışacak, Operatörlük Belgesi Olan, - Loder - Ekskavator - Operatörleri Alınacaktır. (Gurbetçi - Vardiyalı ) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 512 görüntüleme Bay  İlan No : 27503

İş Detayları

- LODER - EKSKAVATOR -
OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.

İSTANBUL ÇATALCADAKİ,

KUM OCAĞI ŞANTİYEMİZE;

DOLGUN MAAŞLA ÇALIŞACAK,

OPERATÖRLÜK BELGESİ OLAN,

- LODER - EKSKAVATOR -

OPERATÖRLERİ ALINACAKTIR.

(GURBETÇİ - VARDİYALI )

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Akdağlar, 85 yılı aşan tecrübesi ile içinde bulunduğu tüm sektörlerde lider rolünü üstlenmeye devam ederken, dinamik ve çalışkan ekibiyle de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Akdağlar’ın ana iş kolu olan madencilik alanında agrega, nikel ve kum imalatı yapılmaktadır. 2015 yılında yapılan kapasite artışıyla, yıllık 10 milyon ton üretim ve satış miktarı hedeflenmiştir.

İnşaat sektöründe birbirinden önemli projelere imza atmış olan Akdağlar, AKPLAZA Ofis Kompleksi ile 2015 European Property Awards yarışmasında Türkiye’nin en iyi ofis projesi ödülüne layık görülmüştür.

Asfalt sektörüne 2011 yılında güçlü bir giriş yapan Akdağlar, bugün ülkenin en büyük asfalt üreticilerinden biri konumundadır.
Yüksek teknolojiyi beton üretiminde de kullanan Akdağlar, güçlü bir yapı için yine, güçlü temellere sahip olunmasının bilincinde, yüksek kalitede beton üretimi yapmaktadır.

Her sektöre kaliteli çözümler sunan Akdağlar, 85 yıldır durmadan çalışarak bir avuç topraktan koca bir medeniyet kurmaya ve hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.

AKDAĞLAR MADENCİLİK SAN. TİC. A.Ş.

Benzer İş İlanları

Copyright © 2018 isinibul.com