Gürsa Oluklu Muk.Ve Amb. San.Tic.Ltd.Şti

"Forklift Operatörleri Aranıyor." ilanına ait detaylar

Forklift Operatörleri Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 734 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 947

İş Detayları

FORKLİFT Operatörü
KIRAÇ- Esenyurt'taki oluklu
MUKAVVA fabrikamızda çalışmak üzere belgesi olan
FORKLİFT OPERATÖRLERİ
(ÇATALLI ve ataşmanlı)
BAY elemanlar alınacaktır.
2100TL+ AGİ +Mesai. 

Şirket tanımı

Gürsa Oluklu Mukavva ve Koli; 1970 yılında, “Ece Oluklu” ismi ile sektördeki faaliyetine başlamıştır. Geçen yıllar içerisinde edinilen tecrübe ve bilgiler, gelişen son teknoloji ile birleştirilmiş, piyasa koşullarında fark yaratabilen bir hizmet ve kalite anlayışına ulaşılmıştır.

Gürsa; 2015 kasım ayına kadar İstanbul Sultangazi’de bulunan fabrikasında hizmet vermiştir. Bu tarihten sonra; üretken, verimli, kaliteli ve büyümeye odaklı felsefesi doğrultusunda, Kıraç’ta bulunan 30.000 metrekarelik kapalı alana sahip modern tesislerine geçmiştir.

Yeni yerine geçen Gürsa; son teknoloji ile donatılmış olan oluklu ve konfeksiyon hatlarını kurmuş, böylelikle kapasitesini yüzde üçyüz arttırarak; aylık altıbin, yıllık 72.000 ton üretime ulaşarak, gücünü perçinlemiştir.

Bünyesinde bulunan; E, B, C dalga ve bunların bir arada kombinasyonuyla, çift dalga oluklu mukavva levha üretirken; pazarın ve müşterilerinin ihtiyaç duyduğu çok renkli ve hassas baskılı konfeksiyon makineleriyle de, en kaliteli ve en uygun ürünleri sunmayı başarabilmiştir.

Modern araç filomuz ve yüzyetmiş kişiden oluşan; deneyimli ve bilgili kadromuzla, bizim için herbiri kıymetli olan müşterilerimize, hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Ar-ge çalışmalarımıza yaptığımız yatırımları arttırarak, müşteri memnuniyetini ve kalite hedeflerimizi daima yükseltiyoruz.

Toplam kalite anlayışımızı her zaman koruyacak ve siz değerli müşterilerimize, çözüm ortağı olmayı sürdüreceğiz.

GÜRSA OLUKLU MUK.VE AMB. SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Copyright © 2018 isinibul.com