Akdağlar Madencilik San. Tic. A.Ş.

"-Vakumlu Yol Süpürgesi - Asfalt Distribütör Operatörü - Alınacaktır. Akdağlar Asfalt A.Ş.'Ye İstanbul Sarıyer'deki Firmamıza; -Vakumlu Yol Süpürgesi - Asfalt Distribütör Operatörü - Alınacaktır. " ilanına ait detaylar

-Vakumlu Yol Süpürgesi - Asfalt Distribütör Operatörü - Alınacaktır. Akdağlar Asfalt A.Ş.'Ye İstanbul Sarıyer'deki Firmamıza; -Vakumlu Yol Süpürgesi - Asfalt Distribütör Operatörü - Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 491 görüntüleme Bay  İlan No : 22341

İş Detayları

-VAKUMLU YOL SÜPÜRGESİ -

- ASFALT DİSTRİBÜTÖR OPERATÖRÜ -

ALINACAKTIR.

AKDAĞLAR ASFALT A.Ş.'YE

İSTANBUL SARIYER'DEKİ FİRMAMIZA;

-VAKUMLU YOL SÜPÜRGESİ -

- ASFALT DİSTRİBÜTÖR OPERATÖRÜ -

ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Akdağlar, 85 yılı aşan tecrübesi ile içinde bulunduğu tüm sektörlerde lider rolünü üstlenmeye devam ederken, dinamik ve çalışkan ekibiyle de ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmaktadır.

Akdağlar’ın ana iş kolu olan madencilik alanında agrega, nikel ve kum imalatı yapılmaktadır. 2015 yılında yapılan kapasite artışıyla, yıllık 10 milyon ton üretim ve satış miktarı hedeflenmiştir.

İnşaat sektöründe birbirinden önemli projelere imza atmış olan Akdağlar, AKPLAZA Ofis Kompleksi ile 2015 European Property Awards yarışmasında Türkiye’nin en iyi ofis projesi ödülüne layık görülmüştür.

Asfalt sektörüne 2011 yılında güçlü bir giriş yapan Akdağlar, bugün ülkenin en büyük asfalt üreticilerinden biri konumundadır.
Yüksek teknolojiyi beton üretiminde de kullanan Akdağlar, güçlü bir yapı için yine, güçlü temellere sahip olunmasının bilincinde, yüksek kalitede beton üretimi yapmaktadır.

Her sektöre kaliteli çözümler sunan Akdağlar, 85 yıldır durmadan çalışarak bir avuç topraktan koca bir medeniyet kurmaya ve hayatı güzelleştirmeye devam ediyor.

AKDAĞLAR MADENCİLİK SAN. TİC. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com