Ergil İnş. Mak. İml. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

"Kalite-Ölçü Kontrol Elemanları" ilanına ait detaylar

Kalite-Ölçü Kontrol Elemanları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 599 görüntüleme Bay  İlan No : 748

İş Detayları

ve Ölçü Kontrol Elemanları alınacaktır.MERSİN Tarsus OSB'deki Fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Kalite

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Ergil’in misyonu toplumlara ve ortamlara olumlu katkı sağlayacak şekilde ürünlerin mükemmellik içerisinde en yüksek standartlarda ile müşteri memnuniyetini sağlaması ve kapsamlı bir şekilde çevresel düzenlemelerle ilgili hizmetleri ve bünyesine katmaktır.

Değerler ve Vizyon: CEO için sektörde başarılı bir oyuncu olmak Teklifi işinin ilke ve kurallar ve güçlü değerlerle olmasını gerektirir. Yapılan eylemlerle ilgili değerlerimizi açıklarken vermiş olduğumuz taahhütlerimizi tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını coşku, disiplin, dürüstlük ve yüksek profesyonel standartlarla çalışarak karşılamak formüle edilmiştir.

Bizim değerlerimiz çerçevesinde organizasyonumuzu ve işlemleri sıraladık:

Dürüstlük ve güvenilirlik müşterilerimize, ortaklarımıza ve topluluklara sunduğumuz hizmetlerin özellikleridir. Yaptığımız her eylemde motivasyonumuz dürüstlük ve açıklıktır.

ERGİL bir dünya vatandaşı olarak sürdürülebilir sosyal sorumluluk bilinci ile karlılığı birleştirerek sorumlu bir şekilde çalışır. İşimizi yürütürken operasyonel performansımıza, çevresel ve sosyal ilkeleri uygulayarak çevre yönetmeliklerine uygun bir şekilde için çalışıyoruz.

Biz Ergil’de, benzersizliğe, değere ve her üyesinin sahip olduğu yeteneğe inanıyoruz. Tüm dünyada faaliyet gösterirken, beceri, deneyim ve fikirlerin zengin çeşitliliğine değer veriyoruz. Kültürel çeşitlilik başarı ve kalkınmamıza katkıda bulunmaktadır.

Biz işimizde ki devam eden zorlukların farkındayız; Bu nedenle her zaman yüksek standartları ve mükemmel kaliteyi hedefliyoruz. Çalışmalarımızı destekleyen felsefenin ana hatlarını araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile müşterilerimizin beklentilerine cevap verecek şekilde belirlenir.

Kat ettiğimiz büyüme ve başarıyı uzun vadede sürdürmek amacıyla faaliyetlerimizdeki performans ve mükemmelliği en üst düzeyde sunmak için yeteneklerimizden maksimum derecede faydalanmaktayız.

Dürüstlük ve GüvenilirlikDevamlılıkKültürel ÇeşitlilikGelişmenin DevamıManevra Kabiliyeti

Ergil İnş. Mak. İml. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com