Sgh Seçkin Güzellik Hizmetleri A.Ş.

"- Kalıcı Makyaj Uzmanı, Kirpik Ve Tırnak Uzmanları- Bakırköy The İstanbul'daki Lüx Kuaför Salonumuza; Kalıcı Makyaj Uzmanı, Kirpik Ve Tırnak Uzmanları Alınacaktır. ( Dolgun Maaş+ Ssk+ Yemek+ Prim )" ilanına ait detaylar

- Kalıcı Makyaj Uzmanı, Kirpik Ve Tırnak Uzmanları- Bakırköy The İstanbul'daki Lüx Kuaför Salonumuza; Kalıcı Makyaj Uzmanı, Kirpik Ve Tırnak Uzmanları Alınacaktır. ( Dolgun Maaş+ Ssk+ Yemek+ Prim ) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 259 görüntüleme Bayan  İlan No : 15007

İş Detayları

- KALICI MAKYAJ UZMANI, KİRPİK VE TIRNAK UZMANLARI-

BAKIRKÖY THE İSTANBUL'DAKİ

LÜX KUAFÖR SALONUMUZA;

KALICI MAKYAJ UZMANI,

KİRPİK VE TIRNAK UZMANLARI ALINACAKTIR.

( DOLGUN MAAŞ+ SSK+ YEMEK+ PRİM )

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yemek

Şirket tanımı

Uzun yıllardır Seçkin Kuaför olarak vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bu sektörde çeşitli tecrübeler edinmiş bulunmaktayız.

Uzman ekibimiz sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini göz önüne alarak sağlamış olduğumuz hizmetlerdede tecrübelerimizi kullanarak müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Saçlarınıza gereken bakım ve onarım vakti geldi ise bu işlemin profesyonel bir kuaför tarafından yapılması gerekmektedir. Kullanmış olduğumuz ilaçlar sayesinde saçlarınız eskisinden daha iyi bir görünüme sahip olacaktır.

Eğer saçlarınız dökülüyor ise saçlara yapmış olduğumuz işlemler sayesinde saçlarınız daha güçlü ve daha şık gözükecektir. 

SGH SEÇKİN GÜZELLİK HİZMETLERİ A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com