Ysf & Taliha - Yusuf Giyim San. Tic. Ltd. Şti.

"Acele Fatih'teki Abiye Mağazamıza; Bayan Satış Danışmanı (Deneyimli) Alınacaktır. (Dolgun Ücret + Ssk + Yemek)" ilanına ait detaylar

Acele Fatih'teki Abiye Mağazamıza; Bayan Satış Danışmanı (Deneyimli) Alınacaktır. (Dolgun Ücret + Ssk + Yemek) Tam Gün

Son 6 gün İstanbul (Avr) 228 görüntüleme Bayan  İlan No : 16843

İş Detayları

                    ACELE

FATİH'TEKİ ABİYE MAĞAZAMIZA;

BAYAN SATIŞ DANIŞMANI (DENEYİMLİ)

                ALINACAKTIR.

(DOLGUN ÜCRET + SSK + YEMEK)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yemek

Şirket tanımı

1977 Yılında Ismarlama Takım üzerine ilk faaliyetlerine başlayan Yusuf Giyim, kumaş kalitesi, benzersiz işçiliği ve modern çizgileriyle, küçük bir atölyeden, bir çok şubesi olan ve yurt dışında sayısız ülkeye ürünlerini ihraç eden büyük bir şirkete dönüştü. Aradan geçen 47 yılda önce Beyoğlu şubesi ile başlayan büyüme çizgisi, sırasıyla Fatih, Cevahir AVM ve Laleli şubelerinin ardından Fatih Plaza ile katlanarak artmıştır. Hala çeşitli bölgelerde şube sayısını arttıran YSF, 47 yıl önceki heyecan, tecrübe ve güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir.

Misyonumuz

Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan şirketimiz, kaliteli kumaş seçimiyle, ürettiği ürünlerde moda ve estetiği detay, dikiş ve aynı zamanda müşterilerinin değişen zevkleriyle en mükemmel şekilde birleştirerek, oturttuğu kurumsal yapı içerisinde farkı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmak amacındayız.

Vizyonumuz

Hazır erkek giyim sektöründe kaliteden ödün vermeden ve küresel başarıyı da yakalayarak, aranılan lider marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık
Kalite Standardı
Toplumsal Sorumluluk
Güven
Saygınlık
Dürüstlük
Marka Bilinci
Çalışanlara Verilen Değer
İş Eğitimi
Detaycılık

YSF & TALİHA - YUSUF GİYİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com