Apeks Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Makina Mühendisi Ve Makina Montaj Elemanları" ilanına ait detaylar

Makina Mühendisi Ve Makina Montaj Elemanları Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 153 görüntüleme 25-35 Yaş Bay  İlan No : 3887

İş Detayları

imalatında çalışacak Makina Mühendisi ve Montaj Elemanları alınacaktır.İkitelli Deposite İşmerkezinde faaliyet gösteren firmamıza; Makina

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

APEX EXTRUDER

Daima gelişmekte olan teknolojinin gereklerini yerine getirme prensibi ile çalışmalarını yürütmekte olup, gelişmeleri ön planda tutma bilinci ile iş hacmini her geçen gün büyüterek, sağlam imalat, yedek parça ve uzun süreli müşteri ilişkileri kurmaktadır.

Kuruluşumuzun ana ilkesi;

Üretken, verimli imalat yapmak, yapıcı olmak ve iş birliği içinde olduğu kuruluşlar ile çalışmalarında karşılıklı olarak topluma ve endüstriye fayda sağlamaktır.


 

Güvenilir ve Kaliteli

Firmamız, müşterilerimizin taleplerine en kısa zamanda, güvenilir çözümleri oluşturarak, dayanıklı ve kaliteli malzemeler ile, fiyat/kalite oranını daima göz önünde bulundurarak hizmete sunma gayreti içerisindedir.

Bu sebeple Firmamız müşterilerimizin ve endüstrinin çok çeşitli olan ihtiyaçlarını tek kaynaktan çözüme ulaştırabilmelerini sağlamak amacıyla daima ürün çeşitliliğini, kalitesini artırmaktadır. Web Sitemizde görmüş olduğunuz makinelerin bir çoğu stoklarımızda bulunmaktadır, ayrıca müşterilerimizin özel ihtiyaçları gerek sistem dizayn ederek, gerekse dünyanın güvenilir üretici firmaları ile işbirliği yaparak çözüme ulaştırılmaktadır.

Extruder Hatlar

Firmamız; sert, yumuşak  PP, PE, PVC, PPR-C Silikon extruder hatları kalıp teknolojileri özel amaçlı boru kalıp ve kalibratörleri ile hizmet vermektedir.


Apeks Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Copyright © 2018 isinibul.com