Görsel Reklam San. Tic. A.Ş.

"- Cnc Router Operatörü - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Ahşap Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Cnc Router Makinalarında Ustalaşmış, Artcam Gibi Çizim Programlarını Bilen, Sorumluluk Sahibi" ilanına ait detaylar

- Cnc Router Operatörü - Sefaköy'de Bulunan Fabrikamıza; Ahşap Bölümünde Görevlendirilmek Üzere, Cnc Router Makinalarında Ustalaşmış, Artcam Gibi Çizim Programlarını Bilen, Sorumluluk Sahibi Tam Gün

Bugün İstanbul (Avr) 267 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 23145

İş Detayları

- CNC ROUTER OPERATÖRÜ -

SEFAKÖY'DE BULUNAN FABRİKAMIZA;

AHŞAP BÖLÜMÜNDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE,

CNC ROUTER MAKİNALARINDA USTALAŞMIŞ,

ARTCAM GİBİ ÇİZİM PROGRAMLARINI BİLEN,

SORUMLULUK SAHİBİ

CNC ROUTER OPERATÖRLERİ

ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Üretim ve pazarlamaya sürekli bir yatırım yaparak, daha iyi hizmet verebilmek ve müşterilerimize ve ortaklarımıza sürekli olarak yenilikler sunmak için tasarım ve üretim teknolojisinde sektörde lider konuma geldik.

Yeni & daha iyi olan iştahımız bizi “SIGN'i yapmak” için operasyonlarımızı genişletti. Ayrıca, sektöre 2007 yılında tam teşekküllü çok renkli "serigrafi evi" yatırım yaparak, iç mekan üretim tesislerimizi 50.000 metrekareye kadar genişlettik.

Esas olarak, bugün, yüksek vasıflı profesyonel kadromuzla, Türkiye ve daha geniş bir bölgenin ötesinde, sektör, tasarım, prototip oluşturma, imalat ve lojistik dahil olmak üzere Ticari Pazarlama İletişimi gereksinimlerini kapsayan "tek durak" çözüm sağlayıcısı olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. .

  1996 yılında şirketlere ve işletmelere açık geniş formatlı baskı ihtiyacını karşılamak için yolculuğumuza başladık.

GÖRSEL REKLAM SAN. TİC. A.Ş.

Copyright © 2018 isinibul.com