Sancar Life Mobilya

"Bağcılar'daki Mobilya Fabrikamıza; Koltuk Döşeme Ustaları Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Bağcılar'daki Mobilya Fabrikamıza; Koltuk Döşeme Ustaları Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 103 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 16753

İş Detayları

BAĞCILAR'DAKİ MOBİLYA FABRİKAMIZA;

KOLTUK DÖŞEME USTALARI

ALINACAKTIR.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir.

Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır.

1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

SANCAR LİFE MOBİLYA

Benzer İş İlanları
Selvi Mobilya'ya; Küçükköy'de Bulunan Fabrikamıza, Vasıflı Mobilya Ustaları - Makina Operatörleri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Mobilya Elemanı - Başakşehir'de Bulunan Mobilya Firmamıza; Usta, Kalfa, Bantlama, Ebatlama Elemanı, Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Mobilya Elemanı - Bağcılar'daki Mobilya Dekorasyon Firmamıza Usta Ve Kalfa Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar Acele Şirketimize Mobilya Dekorasyon Elemanları Alınacaktır. (Seyehat Engeli Olmayanlar Tercihimizdir.) (Yenibosna - Bahçelievler)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Büro Mobilyaları Üretimine, Mobilya Ustaları  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Kesim Ve Bantlama Elemanları - Acele Hedef Orman Ürünlerinde; Kesim Ve Bantlamada Çalışacak, Tecrübeli Elemanlar Alınacaktır. (Eyüpsultan)  İstanbul (Avr) / Eyüp - Mobilya - Marangoz Ustaları - Acele Otomotiv Dizayn Sektöründe Yetiştirilmek Üzere; Mobilya Marangoz Ustaları Alınacaktır. (İstoç)  İstanbul (Avr) / Bağcılar Mobilya Kapı Fabrikamıza; Cila Ustaları, Mobilya Kapı Ustaları Ve Vasıfsız Elemanlar Aranıyor.  İstanbul (Avr) / Beylikdüzü - Mobilya Elemanı - Arnavutköy'deki Mobilya İmalatımızda Çalışacak; Kesim- Toplama Ve Montajdan Anlayan Ustalar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy Bağcılar'daki Mobilya Fabrikamıza; Koltuk Döşeme Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar

Copyright © 2018 isinibul.com