Hareket Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

"Mobilya Kenar Bantlama Operatörü/ Ustası" ilanına ait detaylar

Mobilya Kenar Bantlama Operatörü/ Ustası Tam Gün

Son 6 gün İstanbul (Avr) 31 görüntüleme 18-45 Yaş Bay  İlan No : 18606

İş Detayları

Esenyurt Kıraç'ta bulunan

PANEL Mobilya Üreten Fabrikamıza;

KenarBantlama Operatörü  alınacaktır.

Başvuru:0 212 886 25 27

0 212 803 03 79

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

Daha önce otomotiv sektörünün bir çok branşında  önemli bir  yedek parça üreticisi olan Gaysan dünyanın önde gelen üreticilerinden olduğu gazlı amortisör ürünleri için yürüttüğü pazar araştırmaları sürecinde keşfettiği amortisörlü mobilya sistemlerini Türkiye’de ilk defa 1986 yılından itibaren üretmeye başlamıştır.

Kuruluşundan itibaren yenilikçi, inovatif, ar-ge odaklı tasarımları ile yurtiçi ve yurtdışı bir çok ödülün sahibi olmuştur. Gaysan odaklanmış olduğu mekanizmalı, çok fonksiyonlu, hareketli mobilya sistemleri çeşidi ve kalitesi ile ülkemizde lider dünyada ise en büyük 5 üreticiden biri konumundadır.

Onlarca patent ile sonuçlanan ar-ge çalışmalarımızın amacı ; gün geçtikçe daha maliyetli ve kısıtlı hale gelen yaşam alanlarında  maksimum alan tasarrufu sağlayarak daha yaşanabilir mekanlar oluşturmaktır.

Gaysan Mobilya müşterilerini yalnızca kuşaktan kuşağa geçebilecek kalitede mobilyalar üreterek değil ihtiyaç duyulan her aşamada gerektiğinde  amatör bir ruhla koşulsuz destek vererek memnun etmeyi  felsefe edinmiştir.

Bu felsefenin karşılığı  yaklaşık 200.000 müşterisine karşılık  erişilen % 97 tüketici memnuniyetidir

 

Hareket Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Copyright © 2018 isinibul.com