Modek Ahşap Mobilya Mimarlık Ve Dekorasyon

"Mobilya Ustaları Aranıyor." ilanına ait detaylar

Mobilya Ustaları Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 49 görüntüleme Bay  İlan No : 16715

İş Detayları

Bahçelievler Yenibosnadaki Atölyemize; MOBİLYA Ustaları alınacaktır. Maaş + SGK + Yemek

0.532.241°06°57

0.535.770°49°49

modekahsap@gmail.com

Şirket tanımı

1977'den bu yana imalat ve dekorasyon yapmakta olan Modek Ahşap isteğinize uygun her türlü mobilya ürünleri üretmektedir.Bugune kadar alanında önemli işler başarmış mimarlarla birlikte önemli projelere imza atmış bulunmaktayız.Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için, yüksek kalitede ve şıklıkta ürünler üretmeyi bir borç bilmekteyiz.

        Çalışma Alanlarımız


Saygılarımızla,

MODEK AHSAP

Ev ve Villa Dekorasyonları, Ofis Dekorasyonları, Mağaza Dekorasyonları, Otel Dekorasyonları, Fuar Standları, Özel Projeler.

Modek Ahşap Mobilya Mimarlık ve Dekorasyon

Benzer İş İlanları
Acele Şirketimize Mobilya Dekorasyon Elemanları Alınacaktır. (Seyehat Engeli Olmayanlar Tercihimizdir.) (Yenibosna - Bahçelievler)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler - Mobilya Elemanı - Bağcılar'daki Mobilya Dekorasyon Firmamıza Usta Ve Kalfa Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar Selvi Mobilya'ya; Küçükköy'de Bulunan Fabrikamıza, Vasıflı Mobilya Ustaları - Makina Operatörleri Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Mobilya Elemanı - Başakşehir'de Bulunan Mobilya Firmamıza; Usta, Kalfa, Bantlama, Ebatlama Elemanı, Yetiştirilmek Üzere Vasıfsız Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Mobilya - Marangoz Ustaları - Acele Otomotiv Dizayn Sektöründe Yetiştirilmek Üzere; Mobilya Marangoz Ustaları Alınacaktır. (İstoç)  İstanbul (Avr) / Bağcılar - Mobilya Elemanı - Arnavutköy'deki Mobilya İmalatımızda Çalışacak; Kesim- Toplama Ve Montajdan Anlayan Ustalar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy Bağcılar'daki Mobilya Fabrikamıza; Koltuk Döşeme Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bağcılar Büro Mobilyaları Üretimine, Mobilya Ustaları  İstanbul (Avr) / Bağcılar Arnavutköy'deki Mobilya Fabrikamızda Çalışacak; Cnc Operatörü Ve Pvc Bantlama Operatörü Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Arnavutköy - Kesim Ve Bantlama Elemanları - Acele Hedef Orman Ürünlerinde; Kesim Ve Bantlamada Çalışacak, Tecrübeli Elemanlar Alınacaktır. (Eyüpsultan)  İstanbul (Avr) / Eyüp

Copyright © 2018 isinibul.com