Arıtay Mobilya Dekorasyon San Tic Ltd Şti

"Mobilya Ustası Ve Montaj Elemanı Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Mobilya Ustası Ve Montaj Elemanı Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 335 görüntüleme Bay  İlan No : 4810

İş Detayları

Büyükçekmece'de faaliyet gösteren Mobilya fabrikamızda görevlendirilmek üzere; Mobilya Ustaları ve Mobilya Montaj Elemanları alınacaktır.

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

1965 yılında ticari hayatına başlayan arıtay mobilya sadece toptan imalat yaparak sürdürdüğü hizmet alanını 1990 yılında yaptığı atılımlar ile genişleterek fabrika satış mağazasıyla parakende satış sektörüne adım atmıştır.

Yönetim ve üretim işlerini, İstanbul Büyükçekmece’de bulunan 8000 m‘lik merkez binamızda sürdürmekte olan firmamız, 2004 yılında hizmete açılan; 5000 m ‘lik kapalı alana sahip olan mağazamızda, yeni tasarımlarımızı, en kullanışlı ve en kaliteli ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün ve hizmeti ilke edinmiş olan firmamız, mutfak, ev ve ofis mobilyaları dışında kişiye ve kurumlara özel dekorasyon ve mimarlık hizmetleri de vermektedir. Arıtay Mobilya olarak biz, başarı seviyemizi daima üst sırada tutmak amacı ile kendimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştirerek, hizmet kalitemizi devamlı olarak üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Arıtay Mobilya Dekorasyon San Tic Ltd Şti

Copyright © 2018 isinibul.com