Hareket Mobilya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

"Panel Ebatlama Operatörü" ilanına ait detaylar

Panel Ebatlama Operatörü Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 948 görüntüleme Bay  İlan No : 749

İş Detayları

Ebatlama Operatörü alınacaktır.Esenyurt'ta mobilya sektöründe Genç Odası Panel Mobilya üretimi yapan fabrikamızda görevlendirilmek üzere Panel

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yol
  • Servis
  • Yemek

Şirket tanımı

Daha önce otomotiv sektörünün bir çok branşında  önemli bir  yedek parça üreticisi olan Gaysan dünyanın önde gelen üreticilerinden olduğu gazlı amortisör ürünleri için yürüttüğü pazar araştırmaları sürecinde keşfettiği amortisörlü mobilya sistemlerini Türkiye’de ilk defa 1986 yılından itibaren üretmeye başlamıştır.

Kuruluşundan itibaren yenilikçi, inovatif, ar-ge odaklı tasarımları ile yurtiçi ve yurtdışı bir çok ödülün sahibi olmuştur. Gaysan odaklanmış olduğu mekanizmalı, çok fonksiyonlu, hareketli mobilya sistemleri çeşidi ve kalitesi ile ülkemizde lider dünyada ise en büyük 5 üreticiden biri konumundadır.

Onlarca patent ile sonuçlanan ar-ge çalışmalarımızın amacı ; gün geçtikçe daha maliyetli ve kısıtlı hale gelen yaşam alanlarında  maksimum alan tasarrufu sağlayarak daha yaşanabilir mekanlar oluşturmaktır.

Gaysan Mobilya müşterilerini yalnızca kuşaktan kuşağa geçebilecek kalitede mobilyalar üreterek değil ihtiyaç duyulan her aşamada gerektiğinde  amatör bir ruhla koşulsuz destek vererek memnun etmeyi  felsefe edinmiştir.

Bu felsefenin karşılığı  yaklaşık 200.000 müşterisine karşılık  erişilen % 97 tüketici memnuniyetidir

 

Hareket Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Benzer İş İlanları
- Mobilya Ustaları - İkitelli Organize Sanayideki Made Mobilyaya; Mobilya Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Mobilya Dekorasyon Elemanları - Acele Şirketimize Mobilya Dekorasyon Elemanları Alınacaktır. (Seyahat Engeli Olmayanlar Tercihimizdir.) (Yenibosna - Bahçelievler)  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Mobilya Cila Ustaları / Cila Kalfaları  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Kc Tasarım - Fuar Standı İmalatı Ve Montaj İşinde Çalışacak, Mobilya Ustaları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Beyoğlu Mobilya Atölyemize Mobilya Kalfası / Mobilya Ustası / Yardımcı Elemanlar Yenibosna  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Modüler Mobilya Firmamıza; Cnc Kesim, Ebatlama, Bantlama, Delik Makinası Operatörü, Mobilya Montaj- Paketleme Elemanları, Mobilya Döşemecisi- Makinacılar, Yetiştirilmek Üzere Elemanlar Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa Tuzla'daki Yerimize Mobilyacı Ve Cnc Ebatlama Ustaları. Tercihen Sultanbeyli- Orhanlı.  İstanbul (Avr) / Fatih Döşemeci Ustaları Aranıyor. Avcılar 0212.690 44 52- 0.505.032 57 70  İstanbul (Avr) / Avcılar Kaleraf Raf Sistemleri Firmamıza; Tecrübeli Mobilya Montaj Ustaları Alınacaktır. (Ömerli- Arnavutköyde Ssk+ Yemek+ Servis)  İstanbul (Avr) / Arnavutköy Esenyurt Akçaburgaz Tem34'de Faaliyet Gösteren Fabrikamızda; Tam Zamanlı Çalışmak Üzere, Mobilya Ustaları, Kalfaları Ve Çırakları Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Fatih

Copyright © 2018 isinibul.com