Lagün Mobilya Dekorasyon San Ve Tic Ltd Şti.

"Vasıflı Vasıfsız Mobilya Ustası Aranıyor. " ilanına ait detaylar

Vasıflı Vasıfsız Mobilya Ustası Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 156 görüntüleme 25-45 Yaş Bay  İlan No : 9013

İş Detayları

Altınşehir/ Küçükçekmece. Bulunan Burgaz Mobilya Fabrikamıza; 

VASIFLI ve Vasıfsız Mobilya Ustaları Aranıyor.

Müracaat:  0 212 675 24 25

 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

İstanbul'da Lagün Design olarak 2005 yılında kurulan firmamız, hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.Amacımız; Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet verebilmektir. Tecrübeli elemanlardan oluşan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak En güvenilir, En sağlam ürünleri imâl etme gayretinde olup, ürettiği ürünlerin her zaman arkasında durmaktadır.
Kalite Politikamız
Lagün Design, müşterilerinin istediği şartlar ve beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmette sürekliliği sağlayarak, en hızlı ve güvenilir hizmeti ilk defada, eksiksiz, ulusal standartlar çerçevesinde yerine getirmeyi kendisine amaç edinmiştir. Firmamız bu amacı doğrultusunda; müşteri memnuniyetine önem vererek, personeline en uygun çalışma ortamı ve eğitim sağlayarak, sisteminde sürekli iyileşme ve gelişme felsefesini benimseyerek ulaşacağının bilinci ve kararlılığı içindedir.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve sürekli iyileştirme ilkesinden hareketle yapılan hataların sebeplerini tespit ederek tekrar etmesini önleyerek kaliteyi en üstün seviyede tutmak En az hatalı ürünle en iyi hizmeti vermek.

Misyonumuz
Kaliteden taviz vermeden üretim yapmak, uygun fiyata ürünlerimizi müşterilerimize sunmak, müşterilerimizin isteklerine zamanında cevap vermek. Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ile iş alanımızda lider kurum olmak.

LAGÜN MOBİLYA DEKORASYON SAN VE TİC LTD ŞTİ.

Copyright © 2018 isinibul.com