Hasret Moda Gelinlik

"- Bayan Muhasebe Elemanı - Acele Bayan Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır. (Fatih)" ilanına ait detaylar

- Bayan Muhasebe Elemanı - Acele Bayan Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır. (Fatih) Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 157 görüntüleme Bayan  İlan No : 22332

İş Detayları

- BAYAN MUHASEBE ELEMANI -

ACELE BAYAN

ÖN MUHASEBE PERSONELİ

ALINACAKTIR. (FATİH)

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

HASRET MODA, Melahat ÖZTÜRK tarafından 1994 yılında Güngören’de 220 metrekarelik ilk şubesiyle bu yolculuğa başlamıştır. Her geçen gün hızlı bir ilerleme kaydedip vizyonunu  genişleterek ve en iyi hizmet ilkesine sahip olmuştur.

Bugüne kadar kendine özgü tasarımlarıyla farklılığını göstermiş ve kişiye özgü çalışmalarıyla gelinliklerin büyüsünü ve ihtişamını ortaya çıkarmıştır.

İlk hedefimiz müşterinin memnuniyeti ve tabi ki mutluluğudur. Özel tasarım gelinlik ve nişanlıklar, özel tasarım türbanlı gelinlik ve nişanlıklar ve hatta özel tasarım abiyelerle müşterilerimizin her türlü isteklerini profesyonel kadromuz ve üstün kalitemizle rahatlıkla karşılamaktayız. Bizler yakından takip ettiğimiz son tredlerin yanı  sıra müşterilerimizin özel kriterlerini ve vücut anatomilerini de göz önünde bulundurarak, arzuladıkları gelinliklere kavuşmalarını sağlıyoruz.

Firmamız her türlü modeli ürettiği gibi her bütçeye göre de modeller üretmektedir. Her tarza hitap edebilen farklı modellerimizden özellikle türbanlı müşterilerimiz için tasarlanan ürünleri görmeden karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Hasret Moda olarak biz, Güngören de 2 Fatih de 3 olmak üzere 2000 m² lik alan içerisinde toplamda 5 şubemiz ve 2 fabrikamızla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için büyümeye devam ediyoruz

 

Hasret Moda Gelinlik

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com