Eg Gayrimenkul Üretim Ve Yapı Sanayi A.Ş.

"Bay Veya Bayan Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Bay Veya Bayan Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 251 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 23137

İş Detayları

BAHÇELİEVLER'dekiİnşaat firmamızda çalışacak;

ÖnMuhasebede deneyimli,

İşletmemezunu,

Bahçelievlercivarında oturan,

Bayveya Bayan Ön Muhasebe Personeli alınacaktır.

Maaş+Sgk+

Sosyal Haklar

  • SGK

Şirket tanımı

EG GROUP'A HOŞGELDINIZ

Erhan KAZEL ve Güven Kazel kardeşler tarafından kurulan firmamız daha sonra ticaret alanında günün ihtiyaçları ve ticari koşulları göz önünde bulundurularak 1993 tarihinde inşaat sektöründe. EG GROUP A.Ş. inşaat hizmetlerine başta Marmara Bölgesi olmak üzere Türkiye`deki tüm bölgelerde hizmet vermektedir. 1993 yılından beri faaliyet alanımıza katmış olduğumuz inşaat sektörüyle, hedefimiz sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktır. Çalışma alanında da aynı hassasiyet politikamızla, inşaat sektöründe iş tecrübesine sahip çalışan ekibimizle sizlere daha iyi hizmet vermek amacımızdır

Firmamız sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojinin tüm imkanlarını kullanmakla birlikte, insan gücünü birleştirerek sağlam, güvenli ve ekonomik yapılar inşa etmektedir. Projelerimizin hepsinde, zemin etütlerini mimarlar ve mühendislikleri odasına bağlı olarak çalışan kurum ve kuruluşlara yaptırmaktayız. Bütün projelerimiz deprem tüzüğüne uygun olarak tasarlanmaktadır. Müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunabilmekle birlikte firmamızın ilerlemesini sağlamak için, inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, alanında yapacağı yatırımları gerçekleştirmektedir.

EG GROUP A.Ş. hizmet alanlarımıza ek olarak emlak – gayrimenkul alım – satım alanında da inşaat alanı konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile müşterilerine güvenli, kaliteli ve en uygun fiyat politikası anlayışıyla, hizmetlerimizi geliştirmektedir.

VIZYONUMUZ:

1993 tarihinden beri İstanbul bahçelievler bölgesinde belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen.Yenilikçi ve genç kadrosuyla, her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,bölgesine değer katarak ve bölgesindeki İnşaat sektöründe kaliteli yapıların öncü firma olmak için durmaksızın yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

MISYONUMUZ:

'Kaliteli işler için kaliteli yapı' felsefesiyle yola çıkan EG GRUP A.Ş. bu amacına uygun olarak; Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik işleri ile müşterilerine beklentilerine uygun işler çıkarmak ve sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek, Teknolojiyi yakından takip ederek işlerini entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli işler çıkarmaktadır.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com