Mag & Pa Gıda May Fırın Paz San Ve Dış Tic Aş

"Bayan Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Bayan Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 487 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 847

İş Detayları

İKİTELLİDEKİ Firmamıza;
MUHASEBE
DEPARTMANIMIZA  Tecrübeli
TERCİHEN Mikro bilen
BAYAN
ELEMAN

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Prim
  • Yol
  • Servis

Şirket tanımı

MAG & PA gıda kurulduğu 1996 yılından bugüne sizlerin ihtiyacı olan sektörümüzün en kaliteli maya ve ekmek katkı maddelerini sizlerin kullanımına sunmuştur.Pastacılık sektöründe de faaliyet göstermeye başlayan firmamız, pastacılık ürünlerini takiben bir çok geniş ürün portföyüyle birlikte yaygın servis ağı ve sağlam alt yapısıyla ''hammaddeden tüketiciye en kısa sürede ulaşım'' bakış açısını benimseyerek İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere Trakya ve Batı Karadeniz'e kadar her noktaya ürünlerini rahatlıkla ulaştırabilmektedir. Hakkımızda ve Ürünlerimiz bölümlerinden bizim hakkımızda daha detaylı bilgiye ulaşıp bizi daha yakından tanıyıp, pastacılık, ekmekçilik ve diğer ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

PASTACILIK MALZEMELERİ VE EKMEKÇİLİK ÜRÜNLERİNDE LİDER MARKA

Mag & Pa Gıda May Fırın Paz San ve Dış Tic Aş

Benzer İş İlanları
- Bayan Muhasebe Elemanı - Ümraniye Civarında İkamet Eden, Ateş Demir- Çelik Firmamıza; Genel Muhasebeye Hakim, Micro Kullanabilen, Enaz 3 Yıl Tecrübeli, Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır.  İstanbul (Asya) / Ümraniye Bağcılardaki Tekstil Firmamıza; Muhasebe Bilen, E-Arşiv, E-Fatura Konusunda Tecrübeli, Eta Bilen Bayan Eleman Alınacaktır. (Bağcılar Civarı)  İstanbul (Avr) / Fatih Acele Bahçelievler Civarında Oturan, Ön Muhasebe Bilen, Deneyimli Bayan Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler E-Fatura Logo Tiger Bilen Ön Muhasebe Elemanı  İstanbul (Avr) / Başakşehir - Muhasebe Elemanı - Merter'de Ön Muhasebede Çalışmak Üzere; Etasql Bilen, E-Faturaya Vakıf, Bay- Bayan Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Güngören - Ön Muhasebe Elemanı - Gaziosmanpaşa Küçükköy'deki İlke İçgiyim Firmamıza; Ön Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa - Muhasebe Elemanı - Esenyurt'taki Tekstil Firmamıza; Office Programlarına Hakim, Deneyimli Erkek Ana Muhasebe Personeli Ve Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt - Muhasebe Elemanı - Demir Çelik Firmamıza; Asgari Ticaret Lisesi Mezunu, Ehliyetli Bay Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Eyüp Esenyurt Kıraç'taki Depolama Firmamıza; Enaz Lise Mezunu, Bilgisayar Kullanabilen, Depo Personeli Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt Tecrübeli Bayan Ön Muhasebe& Satın Alma Personeli Alınacaktır. Gaziosmanpaşa  İstanbul (Avr) / Gaziosmanpaşa
Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com