Master Ambalaj Ltd Şti.

"Deneyimli Ön Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Deneyimli Ön Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 224 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 4900

İş Detayları

Ambalaj Firmamızda çalışacak:
Deneyimli
Ön muhasebe elemanı aranıyor.  Arnavutköy 

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

MASTER AMBALAJ – Karton Bardak, Kağıt Bardak, Logolu Baskılı Bardak
Ambalaj sektöründe 10 yılı aşkın bir süredir sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile hizmet veren Master Ambalaj, karton bardak ve gıda ambalajlarının üretiminde müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonel kadrosuyla dünya ekonomisinin gelişen dinamiklerine uygun, etkin ve çağdaş anlayışla doğru zamanda, doğru yerde ve doğru fiyatla kaliteli ürün ve hizmeti müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir.

Ürün yelpazesini günden güne genişleten Master Ambalaj, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler üretmenin mutluluğuyla, yatırımlarına hızla devam etmektedir. Kaliteye verdiği önem, hammadde seçimi ile başlar ve üretimden ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar tüm süreçleri kapsar.

Master Ambalaj – Karton Bardak, Kağıt Bardak, Logolu Baskılı Bardak, Kağıt Bardak Kolisi 2000’li, Kağıt Bardak Fiyatları, Karton Bardak Baskı, Paketleme Malzemesi Satışı, Ambalaj Malzemeleri

Master Ambalaj Ltd Şti.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com