Gökkar Madencilik Hafriyat San. Tic. Ltd. Şti.

" Eta-Sql Bilen Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Eta-Sql Bilen Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 160 görüntüleme 21-45 Yaş Bay/Bayan  İlan No : 23096

İş Detayları

Bahçelievler Yenibosna Civarında ikamet eden

• ETA-SQL bilen

GENEL MUHASEBE ELEMANI aranmaktadır.


Adres: Yenibosna Merkez, Fevzi Cakmak Mah, Fatih Cd. No:122, 34196 Bahçelievler /İstanbul


0.212.653°85°44
Sosyal Haklar

  • SGK

Şirket tanımı

Gökkar Madencilik Hafriyat Turizm İnşaat Akaryakıt Sanayi Ticaret Limited Şirketi 22 Aralık 1995 tarihinde Nihat GÖKSOY ve Necati GÖKSOY tarafından kurulmuştur. 5 Ocak 1996 tarih ve 3951 sayılı Ticaret Sicili Gazetesinde yayımlanarak tescil edilmiştir. Gökkar Madencilik her türlü teminat mektubu referanslarına sahiptir ve bu güne kadar başlanılan işleri taahhüt edilen sürede, kanunlara, etik kurallara ve insan haklarına uygun olarak yerine getirmiştir.


Bahçelievler Yenibosna'da 1.200 m2 şirket mülkiyeti üzerinde odun, kömür satış deposu ve 5.000 m2 şirket mülkiyeti üzerinde kum, çakıl, mıcır, çimento, kireç, tuğla ve inşaat malzemeleri satış deposu olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Daha sonrasında bir hafriyat kamyonu ile başlanılan hafriyat çalışmaları yöneticilerin ve çalışanların gayret ve çabalarıyla büyüyerek günümüze kadar gelmiştir. Kurulduğu günden bugüne kadar pek çok önemli projeyi gerçekleştiren Gökkar Madencilik, yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.Gerçekleştirilen bu projelerin büyük bir kısmını sanayi sitesi, alışveriş merkezi, stadyum, marina, konut, otopark, otel, öğrenci yurdu ve iş merkezi hafriyatı, alt yapısı, üst yapısı ve malzeme satım işleri oluşturmaktadır.


Gökkar Madencilik geniş araç ve iş makinesi filosu ve işinde profesyonel ekip ile hafriyat çalışmalarını yürüttüğü gibi inşaat yapım, satım ve inşaat malzemeleri pazarlama alanında da faaliyet göstermektedir. Gökkar Madencilik yapılan hafriyat faaliyetlerinde 25.000.000 m2 dev bir sanayi sitesinin yol alt yapısını (içme suyu, elektrik, doğalgaz ve yol kavşak geçişleri), yol üst yapısını (bitümlü temel ve binder) yapmaktadır.Yapılan inşaat faaliyetlerinde ise kentsel dönüşüm kapsamında lüks daireler yaparak ekonomiye canlılık kazandırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca çeşitli inşaat malzemeleri satışı alanında da hizmet vermektedir. Gökkar Madencilik yaptığı ve yapacağı tüm faaliyetleri; şeffaflık, dürüstlük, müşteri memnuniyeti ve ekonomiye katkı sağlama amacıyla yerine getirmektedir.

GÖKKAR MADENCİLİK HAFRİYAT San. Tic. Ltd. Şti.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com