Aydoğanlar A.Ş.

"İnsan Kaynakları Elemanı" ilanına ait detaylar

İnsan Kaynakları Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 535 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 911

İş Detayları

OTOMOTİV 

ŞİRKETLER GRUBUMUZUN 

İNSAN KAYNAKLARI BÖLÜMÜNE 

ELEMANLAR ALINACAKTIR.

Şirket tanımı

Şirketler Grubumuzun Tarihçesi

Aydoğanlar Şirketler Grubu'nun kurucusu Hidayet AYDOĞAN, 1950'li yıllarda Otomotiv Sektörü ile başlattığı grup şirketi projesinin, yıllar sonra 5000 kişilik bir kadroya ulaşabileceğini elbette ki garanti edemezdi. Fakat O ve onunla beraber omuz omuza bu plana ortak olanlar, birbirine kenetlenmiş ve her geçen gün daha çok çalışmayı kendilerine ilke edinmiş bir ailenin, başarılı olabileceğini ve giderek büyüyeceğini yıllar sonra ispat edecekti.

Aydoğanlar Şirketler Grubu'na katılan her çalışanın bu ailenin bir parçası olduğu bilincini sahiplenmesi çok zor olmadı. Başarı merdivenlerine en önde tırmananlar, zamanı geldiğinde taşıdıkları eseri daha genç olanlara teslim ettiler. Aileye katılan her birey bu yükselişi devam ettirmeyi tek hedef olarak belirledi.

AYDOĞANLAR A.Ş.

Benzer İş İlanları
Acele Bahçelievler Civarında Oturan, Ön Muhasebe Bilen, Deneyimli Bayan Eleman Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Bahçelievler Bağcılardaki Tekstil Firmamıza; Muhasebe Bilen, E-Arşiv, E-Fatura Konusunda Tecrübeli, Eta Bilen Bayan Eleman Alınacaktır. (Bağcılar Civarı)  İstanbul (Avr) / Fatih - Bayan Muhasebe Elemanı - Ümraniye Civarında İkamet Eden, Ateş Demir- Çelik Firmamıza; Genel Muhasebeye Hakim, Micro Kullanabilen, Enaz 3 Yıl Tecrübeli, Bayan Çalışma Arkadaşı Aranmaktadır.  İstanbul (Asya) / Ümraniye - Muhasebe Elemanı - Esenyurt'taki Tekstil Firmamıza; Office Programlarına Hakim, Deneyimli Erkek Ana Muhasebe Personeli Ve Ön Muhasebe Personeli Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt E-Fatura Ve Logo Tiger Bilen Ön Muhasebe Elemanı  İstanbul (Avr) / Başakşehir Deneyimli Bayan Ön Muhasebe Elemanı  İstanbul (Avr) / Avcılar Bağcılardaki Tekstil Firmamıza; Muhasebe Bilen, E-Arşiv, E-Fatura Konusunda Tecrübeli, Eta Bilen Bayan Eleman Alınacaktır. (Bağcılar Civarı)  İstanbul (Avr) / Fatih - Muhasebe Elemanı - Demir Çelik Firmamıza; Asgari Ticaret Lisesi Mezunu, Ehliyetli Bay Muhasebe Elemanı Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Eyüp Güneşlideki Tekstil Firmamıza Deneyimli Ön Muhasebeci Alınacaktır. 0.536.992 36 62  İstanbul (Avr) / Bağcılar Esenyurt Kıraç'taki Depolama Firmamıza; Enaz Lise Mezunu, Bilgisayar Kullanabilen, Depo Personeli Alınacaktır.  İstanbul (Avr) / Esenyurt
Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com