Temper Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

"Micro V15 Bilen Muhasebeci Alınacaktır." ilanına ait detaylar

Micro V15 Bilen Muhasebeci Alınacaktır. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 190 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 9671

İş Detayları

Tekstil Firmamıda çalışacak MİCRO V15 bilen muhasebeci alınacaktır.

Şirket tanımı

Tekstil sektöründeki 30 yılı aşkın birikimini harmanlayarak yeniden yapılandıran Temper Denim, denim kimliği ile 2014 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Müşterilerinin istek ve taleplerini öncelikli tutarak inovatif yaklaşımıyla yurt içi ve yurt dışında müşterilerine en hızlı ve en uygun fiyatlı hizmeti veren Temper Denim, piyasaya geleneklerin aksine farklılaştırılmış bir denim algısıyla yön vermektedir. Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini esas alan Temper Denim, değişen moda algısını ve trendleri yakından takip ederek koleksiyonlarını müşterinin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlayıp, Türkiye'de yüksek kalite standartlarında üretimini yaptırarak, termin söz konusu olmaksızın geniş üretim hacmi ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
MİSYONUMUZ
Müşterilerimizin, sürekli değişen ve evrilen moda dünyasındaki farklılaşan istek ve talepleri doğrultusunda en doğru denimi yüksek kalitede ürettirerek, gelecek ihtiyaçlarını öngörüp henüz talep edilmeden, en inovatif ürünleri en hızlı şekilde, en doğru zamanda ve en uygun fiyatla siz değerli müşterierimize ulaştırmaktır.
VİZYONUMUZ
Trendlerin hızlı bir şekilde değiştiği moda dünyasında, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun en hızlı ve en inovatif ürün tedariğini sağlayan Türkiye'nin katmedeğeri en yüksek denim uzmanı olmaktır.
Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com