Dizayn Makina Vida Kovan İm. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

"Muhasebe Elemanı" ilanına ait detaylar

Muhasebe Elemanı Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 99 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 5445

İş Detayları

TALAŞLI İMALAT KONUSUNDA

FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZA 

3-  5 YIL DENEYİMLİ 

MUHASEBE ELEMANI ALINACAKTIR.

Şirket tanımı

Dizayn Makina Vida Kovan İml. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Plastik Sektöründeki Makineci ve İmalatçıların ihtiyaçlarına uygun olarak bakım, onarım, imalat işleri ve teknik destek olarak hizmet vermek suretiyle kısa zamanda sektördeki yerini almıştır. Kurulduğu günden itibaren her zaman ve her koşulda sindirilebilir rekabetçi pozisyona sahip, faaliyet gösterdiği müşteri sektörlerinde kesin ve uygun hizmet anlayışı ile etkili çözümleri sunan iyi şirket olmayı hedeflemektedir.

Yaptığı İşlerde, kaliteden ödün vermeden, hizmeti ve zamanı doğru kullanarak, büyük bir ciddiyet içerisinde maksimum müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Bireysel ve kurumsal etkinliğini artırma ihtiyacı olan her firmaya etkili ve ekonomik çözümler sunarak, istenilen hizmeti vermiştir. Rakiplerimize göre kalite ve fiyat avantajı oluşturmayı hedeflemiştir.

İnanıyoruz ki vermiş olduğumuz hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile her geçen gün çoğalan yurtiçi ve yurt dışı portföyümüz sayesinde Plastik Sektörüne varlığımızı katkılarımızla hissettireceğiz.

DİZAYN MAKİNA VİDA KOVAN İM. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com