Başak Amb.Ve Mat.Sat.Tic.Ltd.Şti

"Muhasebe Elemanı Aranıyor." ilanına ait detaylar

Muhasebe Elemanı Aranıyor. Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 168 görüntüleme Bay/Bayan  İlan No : 7928

İş Detayları

KAYABAŞI'ndakimatbaa fabrikamıza  mikro bilen tecrübeli muhasebe personeli.  0212.691°13°13 Cv: basak@basakas.com

Sosyal Haklar

  • SGK
  • Yemek

Şirket tanımı

1983 Yılında kurulan firma serüvenimiz üreterek kazandığı öz kaynakları ile teknoloji ve makina yatırımı yaparken müşterileri ile samimi ve öz güvene dayalı ilişkilerinide en üst seviyede tutmuştur.
Bugün 4000 m2 Kapalı alanda yatırımlarına sürekli devam ederek sektördeki firmalar arasında güvenilir bir yer edinmiştir.

Ambalaja ihtiyacı olan , ofset baskılı, kutu, oluklu, mikro, mukavva ve kartondan üretilen kutu, stand, dönkart ve raf sistemli ürünlerin imalatını yaparken; müşteri ilişkilerinde samimi ve dürüst; Kaliteyi, üretirken esas alan; deneyimli, işini sahiplenen yönetici ve çalışan kadrosuyla kurulduğu günden bu yana sürekli yenilenen makine parkuruyla aktif olarak çalışmasını sürdürmektedir.her sektörün

Firmamızda üretilen ambalajlar; Sanayi, Ticaret, Hediyelik ve Gıda, Hizmet Sektörlerinin tümüne hizmet vermektedir. Yurtiçine yapılan üretimle beraber yurtdışında da 65 ülke’ye ulaşmaktadır.

BAŞAK AMB.VE MAT.SAT.TİC.LTD.ŞTİ

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com