Süper Selofan Mat. Amb. San Tic. Ltd. Şti.

"Ofis Programları Kullanabilen Bayan Muhasebe Elemanı Aranıyor" ilanına ait detaylar

Ofis Programları Kullanabilen Bayan Muhasebe Elemanı Aranıyor Tam Gün

Süresi Doldu İstanbul (Avr) 43 görüntüleme Bayan  İlan No : 16729

İş Detayları

BAĞCILAR'da bulunan şirketimizin, Muhasebe bölümüne; Ofis Programlarını kullanabilen Bayan Eleman alınacaktır.

{ILANBASLIGI}: Ofis Programları kullanabilen Muhasebe Elemanı

0.212.629°05°41

{0.212.629°05°42

cv: superselofan@gmail.com

Şirket tanımı

Süper Selofan Matbaacılık, 1989 yılında Cağaloğlu'nda iş hayatına başlamıltır. Şirket 1994 yılında Massit Matbaacılar Sitesine taşınmış, üretim kapasitesini ve hizmet çeşitliliğini arttırmıştır.Çalışma hayatı süresince hep yeniliklere imza atan şirket, her alanda sektörün öncüsü olmuştur.

50 metrekarelik bir alanda, tek bir elle beslenen makinayla kurulan şirket, şu anda 3000 metrekarelik kapalı alanda, deneyimli, genç ve dinamik personeliyle, geniş makine parkıyla hizmet vermektedir.

1992 yılında Türkiye'ye ilk defa mat selofanı ithal ederek uygulayan ve sektörü bilinçlendiren firma, 2000 yılında da sektörü ilk defa sıcak selofanla tanıştırmıştır. Bu yılda şirket bünyesine katılan Billhoefer marka tam otomatik sıcak selofan makinesi ile matbaa sektörünün yüksek kalite ve standartlara ulaşmasına öncülük edilmiştir. Bu makina Türkiye'ye getirilen ve faaliyete geçen ilk sıcak selofan makinasıdır.

Müşteri ve pazar ihtiyaçlarına yönelik olarak, şirket bünyesine UV lak hizmeti, sıcak varak yaldız ve kazanlı kesim servisi katılmıştır.

Sektörle ilgili her türlü yenilik ve gelişmeyi takip eden Süper Selofan, pazardaki en yeni ürünler olan İPEKSİ MAT SELOFAN ve ÇİZİLMEZ MAT SELOFAN filmlerini de müşterilerinin beğenisine sunmaktan gurur duyar.

Muhasebe Elemanı İş İlanları Hakkında
Muhasebe Elemanı İş İlanları Sayfası
Muhasebe işletmelerin varlık ve kaynaklarının hareketlerini kayıt, sınıflandırma, özetleme, analiz etme ve yorumlama gibi fonksiyonlar ile takip eden bilimsel bir sistemdir. 

Copyright © 2018 isinibul.com